Połącz się z nami

Cleo skomentowała metamorfozę Quebonafide! „Lubiłam tego zadziora”

Cleo

News

Cleo skomentowała metamorfozę Quebonafide! „Lubiłam tego zadziora”

Cleo skomentowała metamorfozę Quebonafide. Ponadto artystka przyznała się, że nie może się doczekać dalszego rozwój sytuacji związanego z przemianą rapera.

Cleo urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i projektantką mody. Co ciekawe, z wykształcenia jest architektem obrazu. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem. Wspólnie stworzony hit „My Słowianie” przyniósł piosenkarce wielki rozgłos. Brała udział w 4. edycji „Tańca z gwiazdami” oraz była jurorką w 2. edycji talent show „The Voice Kids”.

Cleo skomentowała metamorfozę Quebonafide

Raper po długiej przerwie wrócił ze zdwojoną siłą! Od kilku tygodni mówi się o wielkiej metamorfozie Quebo. Najpierw niespodziewanie pojawił się singiel promujący nową płytę Romantic Psycho. Szokująca zmiana wizerunku połączona z nagłą publikacją singla z nowej płyty zaskoczył nie tylko fanów hip-hopu. Po niezwykłej metamorfozie, media nie przestają o nim pisać. Quebonafide słynął ze swoich odważnych stylizacji, kolorowych włosów oraz charakterystycznie wytatuowanego ciała. Teraz wygląda jak za czasów swoich studiów – nie ma tatuaży, nosi okulary i ma naturalne włosy. Co ciekawe, artysta pojawia się tylko w jednej stylizacji.

Zmianę skomentowała Cleo. Jest oczarowana kreatywnością artysty. Powiedziała:

„To jest bardzo fajne. Ten rodzaj performance’u artystycznego bądź tej zmiany nas przyciąga. Chyba takie rzeczy są potrzebne, które budzą w nas ciekawość. To jest rola artysty, żeby przyciągać uwagę. Lubiłam tego zadziora, ale czekam, że rozwinie się ta postać bardziej skryta. Trzymam bardzo mocno kciuki.”

Piosenkarka przyznaje, że nie może doczekać się dalszego rozwoju sytuacji.

Co sądzicie to metamorfozie Quebonafide?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry