Córka Żory Korolyova pożegnała tatę. Jej słowa rozrywają serce…

23 grudnia 2021
Przez: : M.S.

21 grudnia odszedł znakomity tancerz, który karierę w polskim show-biznesie rozpoczął dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Jego śmierć wstrząsnęłam całym show- biznesem. Córka Korolyova pożegnała tatę w bardzo wzruszającym wpisie..

Śmierć Żory Koroylova

Wieczorem 21 grudnia media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci jednego z tancerzy Tańca z Gwiazdami. Żora Korolyov zmarł nagle i nic nie zapowiadało jego śmierci. Jak poinformował jeden z tabloidów, ciało 43-latka znalazła jego narzeczona Ewelina Bator. Śmierć Żory potwierdziła również jego ukochana zamieszczając w sieci poruszający wpis:

„Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ”

Chociaż początkowo podawano, że prawdopodobną przyczyną śmierci tancerza było zapalenia mięśnia sercowego, to partnerka Korolyova zdementowała te doniesienia pisząc, że przyczyna zgonu jej narzeczonego nie jest jeszcze znana.

Córka Korolyova pożegnała tatę

W związku ze śmiercią Żory na Instagramie pojawiło się mnóstwo wpisów od znajomych, przyjaciół i ludzi z branży. Każdemu ciężko uwierzyć w śmierć młodego artysty. 34-latek osierocił 10-letnią córkę Sonię, ze związku ze swoją byłą żoną Anną Kuznetosovą. Dziewczynka bardzo przeżyła odejście swojego taty, który w dniu śmierci miał spotkać się z ukochaną córką.

“Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację… Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci… Tata już więcej po nią nie przyjedzie… Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11. urodzin… Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory – jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele… Łączę się z wami wszystkimi w najgłębszym bólu.” – napisała była żona Żory.

Z ukochanym tatusiem pożegnała się również Sonia, która zamieściła na Instagramie wzruszającym wpis, który łamie serce…

“Dziękuję tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę” – napisała Sonia Korolyov na swoim Instagramie.

Źródło: Instagram Żory Korolyova

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz