Piękny gest Ronaldo! To nie Lewandowski miał dostać nagrodę piłkarza roku na gali Globe Soccer Awards!

28 grudnia 2020
Przez: : M.J

Piękny gest Cristiano Ronaldo wyszedł na światło dzienne po tym, jak włoscy dziennikarze postanowili przyjrzeć się głosowaniu fanów piłkarzy. Jak donoszą włoskie media, nagroda piłkarza roku na gali Globe Soccer Awards w Dubaju powinna trafić w ręce piłkarza z Juventusu Turyn. Poznajcie więcej szczegółów!

W niedzielę, 27 grudnia Robert Lewandowski po raz kolejny otrzymał statuetkę dla najlepszego piłkarza roku 2020. Gala, która odbyła się w Dubaju, zgromadziła najgorętsze nazwiska ze świata footballu. Roberta na scenie mogliśmy widzieć w towarzystwie Iekra Casillasa i Cristiano Ronaldo.

Zobacz także: Georgina jest w ciąży! Ronaldo po raz kolejny będzie tatą!

Jak wiadomo, to właśnie w ręce Roberta Lewandowskiego trafiła statuetka dla najlepszego piłkarza 2020 roku. Cristiano Ronaldo opuścił galę ze statuetką dla najlepszego piłkarza XXI wieku, co nikogo nie powinno dziwić. Niemniej jednak nieprzerwanie od sześciu lat, to właśnie on otrzymywał tytuł najlepszego piłkarza.

Tuż przed ogłoszeniem wyników mogliśmy usłyszeć, że to Ronaldo wygrał w głosowaniu fanów, jednak głosy jury przesądziły sprawę. Teraz włoskie media dotarły do informacji, które rzucają nowe światło. Zobaczcie!

Piękny gest Cristiano Ronaldo!

Polak w głosowaniu fanów otrzymał 38 % głosów. Cristiano Ronaldo otrzymał 42 % głosów kibiców. 60% głosów dostał Lewandowski od jury i to przesądziło o losach całego głosowania. Niemniej jednak Tuttosport rzucił nowe światło na wyniki głosowania. Według włoskiej gazety, to Ronaldo miał zostać piłkarzem roku.

Niemniej jednak zawodnik Juventusu Turyn uważa, że ten rok zdecydowanie należy do Roberta Lewandowskiego i po rozmowie ze swoim agentem Jorge Mendesem zdecydowali, aby przekazać tę nagrodę Robertowi.

“Tuttosport: Tytuł Piłkarza Roku Globe Soccer w rzeczywistości miał trafić w ręce Ronaldo, ale Portugalczyk i jego agent Jorge Mendes uznali, że byłoby to niesprawiedliwe, dlatego też Ronaldo przekazał nagrodę Lewandowskiemu, którego osobiście uważa za najlepszego w 2020 roku”.

Jeżeli wierzyć w doniesienia włoskich mediów, to trzeba przyznać, że Cristiano zachował się bardzo ładnie. Jak również wiadomo, to właśnie on oddał głos na Lewandowskiego w głosowaniu podczas gali FIFA The BEST!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej