Połącz się z nami

Czwarty półfinał „Mam talent” 2019, czyli pszczółki, pająk i baletnica. Kto dostał się do finału?

Czwarty półfinał "Mam talent" 2019

News

Czwarty półfinał „Mam talent” 2019, czyli pszczółki, pająk i baletnica. Kto dostał się do finału?

Z pewnością czwarty półfinał „Mam talent” 2019, pokazała nam bardzo różnorodnych uczestników. Od drwali poprzez pszczółki na plastrze miodu, śpiewającego chłopca i człowieka pająka. Zobaczcie zatem o czym mowa i kto dostał się do finału?

View this post on Instagram

Zaczynamy! 🤩💕

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn) on

Czwarty półfinał „Mam talent” 2019

Za nami kolejny czwarty już odcinek na żywo 12 edycji „Mam talent”. Zobaczyliśmy kolejną ósemkę rzeczywiście utalentowanych uczestników. Byli to: Team Timber, Jazzforacat, Daria i Aleksandra, Dawid „Ukeboy” Jędrusik, All In Crew Mini, a także Malwina Kowalowicz, Klaudia Juźwiak i Luqo Art.

Program zaczął występ czterech drwali z Team Timber , którzy na scenie pokazali, jak radzą sobie z siekierą i piłą łańcuchową. Występ ich jednak nie porwał ani widzów, ani jury, ale nie mogło zabraknąć komentarza do ich pokazu.

„Macie talent do ostrego walenia z domieszką rżnięcia” – powiedziała Małgosia.

Następnie pojawił się multiinstrumentalny duet muzyków z Ukrainy Jazzforacat, oni również nie pokazali nic szczególnego.

„Dla mnie było to samo co na castingu” – powiedziała Agnieszka.

Później było już tylko lepiej i mogliśmy zobaczyć naprawdę profesjonalne występy, różniące się od tego, co widzieliśmy na castingach. Daria i Aleksandra przebrane za dwie pszczółki zaprezentowały trudny technicznie akrobatyczny występ na obracającym się plastrze miodu. Więcej o nich tutaj.

Następnie zaprezentował się Dawid Jędrusik, który po raz kolejny wprawił Agnieszkę w zachwyt, a Marcin Prokom porównał go do Dawida Podsiadło. Jak pamiętamy od tego prowadzącego właśnie, Dawid dostał z resztą złoty przycisk.

View this post on Instagram

Mamy tu fanów Dawida? 🤩 #mamtalent #player

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn) on

Pokaz taneczny zaprezentowany przez All In Crew Mini, także był bardzo dobry i dopracowany technicznie, a Malwina Kowalowicz zachwyciła w swojej akrobatyce powietrznej na obręczy.

„Jesteś jak duszek z bajek Disney’a”– powiedziała Małgosia do Malwiny

Kolejno świetny taniec z bardzo dobrym wokalem połączyła Klaudia Juźwiak.

View this post on Instagram

Była moc? 🔥 #mamtalent #player

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn) on

W rolę zaś człowieka pająka wcielił się Luqo Art. Pokazał nietuzinkowe show gdzie zaprezentował umiejętności swojego ciała i to co osiągnął przez ciężką pracę. Po jego występie jury wstało na wyraz swojego uznania.

Kto dostał się do finału?

Bez dwóch zdań po występach ostatniej szóstki widzowie mieli bardzo trudny wybór, na kogo oddać swój głos. W pierwszej kolejności Team Timber i Jazzforacat, co z pewnością dla wielu nie było zaskoczeniem. Potem już ciężko było przewidzieć kto odpadnie.

Ostatecznie wśród trójki uczestników z największą ilością głosów znaleźli się Lugo Art, Dawid Jędrusik i Malwina Kowalowicz. Najwięcej głosów dostał Lugo Art, a jury z pozostałej dwójki wybrało Malwinę. Tłumacząc, że Dawid sobie już poradzi w prowadzeniu swojej kariery.

Do finału 12 edycji „Mam talent” dołączyli zatem Luqo Art i Malwina Kowalowicz.

A wy co sądzicie o tej decyzji?

Więcej o programie tutaj!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry