Dąbrowski pokazał zdjęcie z córką! Fani: “Ona zaraz ci upadnie”

24 stycznia 2020
Przez: : M.J

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz nie dawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Młodzi rodzice bardzo chętnie pokazują swoją pociechę w swoich social-mediach. Jednak ostatnie zdjęcie, które dodał świeżo upieczony tato, nie do końca spodobało się wszystkim, a dokładniej sposób, w jaki trzyma swoją córeczkę! Zobaczcie!
Dąbrowski pokazał zdjęcie z córką!

Sylwia i Janek 14 stycznia na świecie przywitali swoją córeczkę Polę. Kiedy Sylwia ogłosiła, że spodziewa się dziecka z Jankiem, od tego czasu bardzo chętnie pokazywała zdjęcia z dużym ciążowym brzuszkiem. Brała również udział w sesjach zdjęciowych, aby uwiecznić czas, kiedy była w stanie błogosławionym.

Nie mogło oczywiście zabraknąć popularnego wśród gwiazd BABY-SHOWER, które było zrobione z nie małym rozmachem. Sylwia zaraz po pojawieniu się jej córeczki na świecie dodała na swoim Instagramie bardzo wzruszający post. Jak wtedy wyznała, nie była w stanie nic napisać, bo ze szczęścia zabrakło jej słów.

Młodzi rodzice od kilku dni są już w domu ze swoją pociechą i chętnie dzielą się pierwszymi chwilami z córką w swoich mediach społecznościowych. Jednak ostatnie zdjęcie Janka wywołało małe zamieszanie w sieci. Zobaczcie, o co poszło!

Dąbrowski pokazał zdjęcie z córką!

Jak możemy zauważyć, Janek Dąbrowski jest bardzo przejęty rolą taty i bez wątpienia jest wpatrzony w swoją córeczkę, jak w obrazek. Teraz dumny tata pochwalił się na Instagramie, przy jakiej muzyce zasypia jego pociecha. Jak się okazuje, Pola uwielbia słuchać Bacha!

“[…] Dla Poli taki utwór to Cello Suite No. 1 In G Major, BEV 1007: I. Prelude od Johanna Sebastiana Bacha 😜 Jako przykładny tata muszę ogarnąć plakat jej idola, do jej pokoju, tylko jeszcze nie wiem skąd skołować – najlepiej z autografem 🧐 […]”

Jednak to nie utwór zwrócił uwagę internautów, ale to, w jaki sposób Janek trzyma swoją córeczkę.

“Ona zaraz ci upadnie🙂”

“I te twoje trzymanie dziecka jedną ręką”

W obronie Janka stanęło sporo kobiet. W komentarzach zaznaczają, że pozycja, w jakiej młody tato trzyma swoją córeczkę, jest jak najbardziej bezpieczne:

“Trzyma ją dobrze. Każda położna Ci to powie”

“Takie trzymanie jest zupełnie bezpieczne dla dziecka nawet wskazane”

Musimy przyznać, że Janek w roli taty sprawdza się naprawdę dobrze. Jak możemy zauważyć, Sylwia ma w nim ogromne wsparcie! Jeszcze raz gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Jak podoba Wam się zdjęcie Janka z małą Polą?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej