Połącz się z nami

Jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska? Conan w pierwszym wywiadzie powiedział więcej niż powinien…

Dagmara Kaźmierska z Conanem.

Z życia gwiazd

Jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska? Conan w pierwszym wywiadzie powiedział więcej niż powinien…

Dagmara Kaźmierska i Conan doskonale znani widzom z programu Królowe życia udzieli pierwszego wspólnego wywiadu. Jak się okazuje, jest to pierwszy wywiad syna Kaźmierskiej, który zdradził, jedną z sytuacji ze swojego dzieciństwa. Conan tym wyznaniem zaskoczył swoją rodzicielkę, która szybko odpowiedziała ciętą ripostą! Zobaczcie!

Dagmara Kaźmierska w Królowych życia

Ta produkcja stacji TTV od lat leci na ekranach naszych telewizorów, a widzowie ostatnio mogli śledzić losy bohaterów w dziesiątym już sezonie. Niekwestionowaną gwiazdą tej produkcji bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska, która niejednokrotnie pokazała, że poczucie humoru i dystans do siebie nie są jej obce. Widzowie pokochali ją za autentyczność i pozytywne podejście do życia. Wraz ze swoimi przyjaciółmi Edzią i Jackiem stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu, jednak nie da się ukryć, że najbliższy sercu królowej życia jest jej syn Conan.

Zobacz także: Klip z Królową życia to HIT! Boki zrywać!

Chłopak dorastał na oczach widzów i na przestrzeni lat przeszedł sporą metamorfozę. Od samego początku pojawia się w programie u boku swojej mamy, jednak dopiero teraz udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu. Zobaczcie, co zdradził na temat tego, jaką mamą jest Dagmara.

Conan udzielił pierwszego wywiadu

Z okazji Dnia Matki Dagmara i Conan udzielili wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Jak się okazuje, Conan nie mógł w swoim życiu narzekać na brak emocji, bo te zapewniała mu mama.

„Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować”– powiedział Oskarowi Netkowskiemu z Dzień Dobry TVN.

Oczywiście Dagmara nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała słów swojego syna w żartobliwy sposób:

„Conanek, daj spokój. Ty pamiętasz o takich rzeczach. W ogóle nie możesz pamiętać, bo byłeś malutki. To jeszcze było w Ameryce. Mieszkaliśmy z przyjacielem Karuzelą. Nudziło nam się. Conana ojca nie było, gdzieś tam pojechał coś załatwiać. No i dobra, co robimy. Karuzela mówi: „Ku… chciałbym mieć włosy jak Eminem. Ja mówię – dobra, to choć ci pofarbujemy. Zaczęliśmy farbować te włosy. Tlenić je dużo razy, ale zaczęłam też kąpać Conanka. […] Bawił się w wannie, która była ogromna. I zapomnieliśmy o nim. Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane, uchachane”– wytłumaczyła się z uśmiechem na ustach Dagmara.

Dagmara i Conan mają bardzo dobrą relację i jak również dodała na zakończenie Kaźmierska:

„Każdej mamie życzyłabym takiego syna jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara. […] To jest mój skarb świata”.

Zobacz także: Dlaczego Kaźmierska nazwała syna Conan?

Lubicie ten duet?

Źródło: Dzień Dobry TVN/ Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry