Połącz się z nami

Dagmara Kaźmierska ponownie w szpitalu! Co się stało?

Dagmara Kaźmierska ponownie w szpitalu

News

Dagmara Kaźmierska ponownie w szpitalu! Co się stało?

Dagmara Kaźmierska ponownie w szpitalu! Królowa życia zamieściła na swoim profilu zdjęcie ze szpitalnego łóżka. W dobie panującego koronawirusa sytuacja zdaje się być niepokojąca. Co się stało?

Dagmara Kaźmierska to osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła w programie „Królowe życia”. Co ciekawe, bierze w nim udział od początku powstania, czyli od 2016 roku. To ewidentnie jedna z największych gwiazd programu. Na Instagramie śledzi ją ponad 763 tys. osób.

Dagmara Kaźmierska ponownie w szpitalu!

Na samym początku należy wspomnieć, że w połowie 2019 roku Dagmara miała bardzo poważny wypadek samochodowy. Królowa życia wielokrotnie relacjonowała, że otarła się o śmierć. Ponadto, musiała przejść wiele operacji, a przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty. Mimo, że od tego nieszczęśliwego wydarzenia minął już prawie rok, to Dagmara wciąż walczy o pełnię zdrowia.

Dagmara na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie ze szpitalnego łóżka. W czasach epidemii koronawirusa wzbudziło to wiele niepokoju. Okazuje się jednak, że Królowa życia przeszła właśnie kolejną operację nogi. W poście zaznaczyła, że czas i zdrowie są niezwykle cenne i należy to doceniać. Ponadto Dagmara wychwala i dziękuje swojemu lekarzowi.

„❤️CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️🙏Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana 💪🏻👣👣👣Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech 😃😃😃Po… Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia 🤪🤪🤪🙈On naprawdę ma mnie dość 🤪🤪🤪🤪🙈Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja 🤪🤪🤪Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE DOKTOR RYSZARD STAWICKI ❤️🙏Dziękuję, że Pan jest ❤️🙏 Kochają Pana nie tylko pacjenci 😁Ale i personel 🦋Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem ❤️😇❤️”napisała.

Życzymy Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry