Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy! Wszystko przez udział w “Królowych życia”…

30 lipca 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska opublikowała w swoich mediach społecznościowych przerażające wyznanie, w którym otworzyła się na temat przykrej sytuacji, która ją spotkała. Poznajcie szczegóły.

Dagmara z Królowych Życia

Kaźmierska Dagmara to jedna z bohaterek popularnego programu Królowe życia, który od lat emitowany jest na kanale TTV. W reality-show pokazuje swoje luksusowe życie, które wiedzie u boku syna Conana, przyjaciół – Edzi i Jacka. Oglądając tą czwórkę nie ma mowy o nudzie. Dagmara jest jedną z najbarwniejszych bohaterek programu. Choć w swoim życiu przeżyła różne chwile, a życie niejednokrotnie stawiało jej kłody pod nogi, z każdej sytuacji wychodziła obronną ręką.

ZOBACZ TAKŻE: Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądała zanim zaczęła karierę! Możecie jej nie poznać!

Dagmara Kaźmierska boi się o swoje życie?

Jak się okazuje, sława ma zawsze dwie strony. Z jednej strony Dagmara jest osobą popularną i rozpoznawalną, dzięki czemu zgromadziła rzeszę fanów, którzy śledzą i interesują się życiem, z drugiej natomiast niejednokrotnie musi mierzyć się z ciemną stroną popularności.

Dagmara z Królowych życia
Dagmara Kaźmierska

ZOBACZ TAKŻE: Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zdobyła się na szczere wyznanie. “Nieraz się żyć nie chce”

Bohaterka Królowych życia publikując na swoim TikToku zaskakujące nagranie, wyznała, że boi się o swoje życie. Jak się okazuje, Dagmara żałuje, że pokazała gdzie znajduje się jej dom. Jest jednak świadoma, że występując w programie, nie mogła zataić tej wiadomości:

“Najgorszą decyzją w moim życiu, naprawdę, było pokazanie w “Królowych życia”, gdzie ja mieszkam. No ale ten program pokazuje po prostu moje prywatne życie, tak? Nie mogłam sobie wynająć mieszkania gdzie indziej, bo ludzie by się kapnęli, że kłamie”

Jak się okazuje, Dagmarę Kaźmierską nachodzi nieznany intruz. Mężczyzna nie tyle wczedł na posesję Dagmary, ale stał przed jej drzwiami do mieszkania, tak blisko, że kiedy ta wychodziła z domu zderzyła się z nachodzącym ją mężczyzną:

“Nie wiem, kto to jest. Ktoś mnie kwasem obleje, ktoś mnie zabije. Nie wiem, kto to jest, żeby pod domem kogoś tak sterczeć. Ostatnio wychodzę z domu, otwieram drzwi wyjściowe i się zderzyłam z facetem buzią. […] On stał pod domem. Nie pod domem, on stał pod drzwiami u mnie. Słuchajcie, tragedia”

Dagmara bardzo boi się o swoje życie, a sytuacja z nieznajomym mężczyzną bardzo ją przeraziła. Jak przyznała, na chwilę obecną kończy z telewizją:

“Ludzie myślą, że sława jest za***ista. Jest druga strona, która tak umęcza, że nie macie pojęcia. Dlatego odeszłam i mnie już w telewizji nie zobaczycie. Nie wiem, co by się musiało stać, żebym ja z powrotem była w telewizji. Na dzień dzisiejszy. Nie. Koniec”

Źródło: TikTok, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej