Danuta Martyniuk schudła 15 kg! Żona gwiazdy disco-polo zdradziła, jak to zrobiła!

17 maja 2022
Przez: : M.S.

Żona Zenka w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Danuta Martyniuk schudła 15 kg i zdradziła, jak udało jej się pozbyć nadmiernych kilogramów.

Kim jest Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk jest żoną jednego z największych gwiazdorów muzyki disco- polo, Zenka Martyniuka. Ich małżeństwo trwa już od ponad 30 lat i chociaż ostatnio w mediach pojawiały się spekulacje na temat ich rozwodu, Martyniukowie szybko rozwiali wątpliwości i zapewnili, że w ich relacji jest wszystko w porządku.

“Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat…, że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało” – komentował zdzwiony Martyniuk  

Żona Zenka Martyniuka schudła 15 kg!

Ostatnio małżeństwo pojawiło się wspólnie na gali Osobowości i Sukcesy 2022, gdzie uwagę przykuła Danuta. Nie sposób było nie zauważyć, że żona gwiazdy disco- polo przeszła sporą metamorfozę. Wyraźnie odchudzona Danuta Martyniuk zachwyciła swoją nową sylwetką. Jej nową figurę podkreślał błękitny, dopasowany kostium.

Zobacz także: Jak kiedyś wyglądała Danuta Martyniuk?

Martyniukowie
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

W ostatnich dniach żona Zenka Martyniuka pojawiła się w porannym programie w TVP, Pytanie na śniadanie, gdzie opowiadała o swojej odmianie. Zdradziła, co skłoniło ją do zmiany wizerunku. Danuta przyznała, że duży wpływ miały komentarze internautów, którzy sugerowali, że wygląda jak matka gwiazdora, a nie jego żona:

Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat…, że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało” – mówiła w porannym programie Danuta Martyniuk.

Przez okres siedmiu miesięcy Danucie Martyniuk udało się zrzucić 15 kilogramów:

Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść […]. Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów – wyznała żona Martyniuka.

Jak się okazuje w osiągnięciu tak pięknej sylwetki pomogła Danucie zbilansowana dieta.

Źródło: PnŚ, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej