Połącz się z nami

Daria Ładocha w zimowo-wiosennej stylizacji! Króluje pastelowy, lawendowy kolor!

Daria Ładocha to ekspertka kulinarna w programie "DDTVN"

Moda i uroda

Daria Ładocha w zimowo-wiosennej stylizacji! Króluje pastelowy, lawendowy kolor!

Daria Ładocha wystąpiła dziś w programie śniadaniowym „DDTVN” w bardzo ciekawej stylizacji. Jest to świetny wybór na pierwsze słoneczne dni. Zobaczcie skąd pochodzi oraz ile kosztuje! Daria Ładocha w zimowo-wiosennej stylizacji!

„Dzień Dobry TVN” to program śniadaniowy, który cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Program emitowany jest codziennie od 8 do 11:30 rano i skupia przed odbiornikami masę widzów. Codziennie rano jesteśmy świadkami ciekawych rozmów z zaproszonymi gośćmi, relacji reporterów i wielu innych materiałów.

Stałym elementem jest również kącik kulinarny, w którym eksperci kulinarni przygotowują przepyszne potrawy, udzielając przy tym masy ciekawych porad, które każdy z nas może wykorzystać w domu.

W dzisiejszym wydaniu wystąpiła Daria Ładocha, która z wielką aktywnością prowadzi bloga o tematyce kulinarnej. Daria, choć z zawodu jest dziennikarką swoje życie wiąże głównie z gotowaniem. Na swoim koncie ma trzy książki o zdrowym i rozważnym odżywianiu.

Oprócz ekspresyjnego temperamentu Daria zwraca na siebie uwagę poprzez stylizacje. W dniu dzisiejszym zaprezentowała się w lawendowej kreacji, na którą od razu zwrócili uwagę sami prowadzący:

„Należy zwrócić uwagę na stylizację Darii(…) U góry zima, ale na dole wiosna, lato” – przyznali Damian Michałowski i Paulina Krupińska.

Daria Ładocha w zimowo-wiosennej stylizacji!

Odzież Darii pochodzi z firmy „Niumi”. Na stylizację składa się bluza z kapturem. Na jej przodzie widnieje duże haftowane logo. Jej model to „Lavender”. Do tego Daria dobrała szorty, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak spódniczka. Szorty posiadają jasny, kwiatowy motyw i falbanki. Model szortów to „Petunia”. Zarówno bluza, jak i szorty wykonane są w pięknym, pastelowym kolorze lawendowym. Kwiaty nadają energii i wiosennego klimatu. By stać się posiadaczkami takiego zestawu musicie zapłacić – 328 złotych za bluzę i 428 złotych za szorty.

Stylizacja Darii świetnie sprawdzi się wiosenną porę, która zbliża się do nas wielkimi krokami.

Jak podoba się Wam lawendowa stylizacja Darii Ładochy?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry