Daria Zawiałow potwierdziła rozstanie z mężem! W social mediach wyjawiła, że jest singielką!

11 czerwca 2022
Przez: : KS

Daria Zawiałow to polska wokalistka, która cieszy się dużą sympatią odbiorców. Już jakiś czas temu w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat jej rozstania z mężem – Tomaszem Kaczmarkiem. Mimo to, do tej pory żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych informacji. Aż do tej pory…

Informacje o Darii Zawiałow

Zawiałow swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już jako dziecko. Wtedy zaprezentowała się w popularnym niegdyś programie muzycznym Od przedszkola do Opola. Na przestrzeni lat kształciła się w tym kierunku, a następnie swoich sił spróbowała w Szansie na sukces, gdzie zwyciężyła i dostała okazję zaprezentowania się na koncercie Debiuty podczas Festiwalu w Opolu.

Wokalistka brała także udział w Mam talent oraz X Factor. Oprócz tego, występowała na wielu konkursach wokalnych, przeglądach piosenek oraz festiwalach. Co ciekawe, przez jakiś czas śpiewała także w chórkach u Maryli Rodowicz.

Do tej pory ukazały się trzy albumy studyjne artystki. Przez ten czas współpracował także z głośnymi nazwiskami w polskiej branży muzycznej. Najbardziej znane utwory jej autorstwa to: Malonowy chruśniak, Nie dobije się do Ciebie, Helsinki, Hej Hej! oraz kawałki nagrane na rzecz Męskiego Grania.

Zobacz także: Zwycięzcy Fryderyki 2022

Daria Zawiałow rozstała się z mężem

Podczas udziału w czwartej edycji X Factor wokalistka poznała się z gitarzystą Tomaszem Kaczmarkiem. Mężczyzna wówczas grał w zespole Cała Góra Barwinków. Jednakże, po czasie zaczął współpracować z Zawiałow i zaczął występować z nią na scenie.

Para pobrała się w 2016 roku, jednak już od jakiegoś czasu uważni fani wokalistki zaczęli domyślać się, że między nimi nie układa się najlepiej. Zarówno Zawiałow, jak i jej partner nie odnosili się do tych spekulacji.

Pod najnowszym zdjęciem Daria Zawiałow następująco odpowiedziała na komentarz jednego z internautów:

Daria Zawiałow rozstanie
Daria Zawiałow potwierdziła, że jest singielką

Tym samym gwiazda oficjalnie potwierdziła domysły o rozstaniu z mężem.

źródło: Instagram Darii Zawiałow

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej