Dlaczego Antek Królikowski nie chce odnosić się do plotek o rozstaniu? “Nie za bardzo mogę się bronić”

3 marca 2022
Przez: : M.J

Antek Królikowski jako jeden z bohaterów programu Przez Atlantyk pojawił się na konferencji prasowej programu stacji TVN. Choć aktor już na wstępie zaznaczył, że nie będzie wypowiadał się na temat życia prywatnego, to jednak uchylił rąbek tajemnicy. Czule wypowiedział się o żonie i synu oraz skomentował swoje milczenie w sprawie rozstania.

Antek Królikowski i Joanna Opozda

W mediach zawrzało po tym, jak portale zaczęły donosić o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego. Nie da się ukryć, że był to ogromny szok dla osób, które kibicowały tej dwójce, gdyż pod koniec lutego para przywitała na świecie swoją pierwszą pociechę.

Zobacz także: Antek Królikowski ma nową dziewczynę? Kim jest?

Można śmiało powiedzieć, że Królikowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w naszym kraju. Gra nie tylko w filmach i serialach, ale zdecydował się również na udział w programie Przez Atlantyk, który nagrywany był w ubiegłym roku. 2 marca produkcja zawitała na nasze ekrany, a kilka godzin wcześniej odbyło się spotkanie prasowe z uczestnikami programu stacji TVN. Nie mogło zabraknąć na nim Antka Królikowskiego, który już na wstępie zakazał mediom zadawania pytań o życie prywatne. Niemniej jednak ich nie uniknął.

Zobacz także: Opozda skomentowała plotki o rozstaniu z Królikowskim!

Przez Atlantyk.
scena z: Ranata Kaczoruk, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy Marzec, Maja Hirsch, Roman Paszke, Zygmunt Miłoszewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dlaczego Królikowski nie może się bronić?

Choć wydawało się, że Antek będzie nadal milczał jak zaklęty, to jednak aktor postanowił odnieść się do narodzin swojego syna. Jak podkreślił, chłopczyk jest podobny do mamy, a on nie potrafi opisać swojego szczęścia:

“Jako tata czuję się świetnie, mój synek jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałem. Na szczęście po mamusi”– powiedział w rozmowie z Party.pl.

Królikowski jasno podkreślił, że nie chce nadal odnosić się do wieści pojawiających się na jego temat w mediach. Jak się okazuje, robi to z szacunku do niektórych osób:

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majda wspiera Antka Królikowskiego!

“Nie sposób komentować tego wszystkiego z szacunku dla niektórych osób i nie robię tego. Cieszę się, że Vincent jest zdrowy, widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było będzie dobrze”– powiedział w rozmowie z reporterką Party.pl.

W rozmowie z Faktem zaznaczył dodatkowo, że obecnie jest w ciężkiej sytuacji życiowej. Jak również podkreślił, to nie jest czas, aby mógł przedstawić swoje stanowisko w głośnej ostatnio w mediach sprawie:

“Nie tryskam humorem, bo mam trudną sytuację, ponieważ jestem w takim momencie, w którym nie za bardzo mogę się bronić […]. Nie będę mówił o pewnych tematach, dlatego że to jest taki czas, w którym i Aśka jest w połogu, i to dziecko jest bardzo malutkie. Teraz po prostu staramy robić wszystko, żeby przede wszystkim nikomu tutaj się nie stała niepotrzebna krzywda”.

Milczenie zarówno ze strony Królikowskiego, jak i Opozdy powoduje, że pojawia się coraz więcej spekulacji odnośnie do ich małżeństwa. Być może już niebawem zdecydują się odnieść do informacji, które od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach.

Źródło: Party.pl / Fakt / Akpa / Instagram Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej