Dlaczego Iza i Kamil się rozstali? Wściekły mężczyzna ostro zaapelował do hejterów

16 września 2021
Przez: : W.M.

Fani reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia wciąż nie mogą uwierzyć, że Iza i Kamil jednak się rozstali. Okazuje się, że część internautów sugeruje parze, że winna rozpadowi ich małżeństwa jest Iza. Kamil ostro zaapelował do hejterów.

View this post on Instagram

A post shared by Węgrzyn Kamil (@kamil.wegrzyn)

Rozstanie Izy i Kamila

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn poznali się na planie piątej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Samotni dotychczas bohaterowie reality-show liczyli na to, że przed kamerami odnajdą prawdziwą miłość. Tak też się stało. Iza i Kamil poznali się w dniu swojego ślubu i praktycznie od początku zaczęli się ze sobą bardzo dobrze dogadywać. Gdy po kilku wspólnie spędzonych tygodniach przyszedł czas decyzji, młode małżeństwo przekazało ekspertom, że chcą pozostać w związku.

Niespodziewanie po kilku miesiącach okazało się, że Iza oraz Kamil podjęli decyzję o rozstaniu. Pierwsza informację tę przekazała za swoim profilu 35-latka, a wkrótce smutną dla widzów decyzję potwierdził również mężczyzna.

Zobacz także: Koniec małżeństwa Izabeli i Kamila ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Kamil zaapelował do internautów

Kilka dni temu okazało, się, że para z piątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia nie jest już razem. Wielu widzów nie mogło uwierzyć w rozpad ich małżeństwa i sugerowali nawet, że wszystko jest zwykłą ustawką.

https://www.instagram.com/p/CRlQhDiLK2_/

Jak się właśnie okazało, sporo obserwatorów pary posądza o rozpad ich związku Izę. Kamil zwrócił się do internautów na swoim InstaStory, na którym wyraźnie podkreślił, że nie jest to winą jego żony.

„Niestety, muszę wam powiedzieć, że nie wiem skąd w was tyle jadu. Poprostu, żeby w wiadomości prywatnej komuś, kogo się w ogóle nie zna, napisać tyle przykrych rzeczy – obraźliwych, chamskich oskarżających. Absolutnie to nie jest Izy wina. Powtarzam, to nie jest Izy wina, że jest taka sytuacja, jaka jest, że się rozstajemy. To nie jest Izy wina, a po prostu cały hejt, cała fala nagle skupia się na Izie, że to jest Izy wina” – powiedział Kamil

Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kamil Węgrzyn zwrócił się do internautów

Mężczyzna zaapelował do obserwatorów, aby w tym trudnym dla nich czasie, dali im spokój i uszanowali ich prywatność.

„Nie wykorzystujcie programu, żeby wylewać swój jad, żale i swoje problemy. To jest wasze życie i wasze problemy. My mamy nasze życie i nasze problemy, a w tym momencie po prostu jesteśmy w takiej sytuacji, w której życzylibyśmy sobie tego, żebyście się… odwalili. I to kieruje do hejterów. Do osób, które nie potrafią uszanować takich czy innych decyzji, tylko muszą od razu kogoś bezpodstawnie oskarżać, muszą kogoś z błotem zrównać. Współczuję” – dodał na Story

Wszystko wskazuje na to, że mimo rozstania Izabela oraz Kamil wciąż życzą sobie dobrze i pozostają w przyjacielskiej relacji.

źródło: Instagram Kamil Węgrzyn

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej