Połącz się z nami

Do sieci trafiły zdjęcia Aleca Baldwina po koszmarnym wypadku na planie! Aktor zabrał głos!

Ekipa filmowa Rust i Alec Baldwin.

News

Do sieci trafiły zdjęcia Aleca Baldwina po koszmarnym wypadku na planie! Aktor zabrał głos!

Na planie filmu Rust w czwartek 21 października doszło do tragedii. Jak już wiadomo, podczas kręcenia jednej ze scen amerykański aktor Alec Baldwin postrzelił przez przypadek dwie osoby. Jednej z nich nie udało się uratować. Do sieci trafiły teraz zdjęcia aktora niedługo po tych wstrząsających wydarzeniach. Baldwin zabrał również głos!

Alec Baldwin spowodował wypadek na planie filmowym

W piątek 22 października do Polski dotarły szokujące wiadomości. Jak się wówczas mogliśmy dowiedzieć, na planie filmowym doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Halyna Hutchins, która była operatorką zmarła po przewiezieniu do szpitala. Ranny został również reżyser filmu Rust Joel Souza, który jak się okazuje, wyszedł już ze szpitala:

“Nasz reżyser Joel Souza wyszedł już ze szpitala”– napisała aktorka Frances Fisher, która również grała jedną z ról w filmie Rust.

Zobacz także: Wypadek na planie filmu Rust. Zobacz więcej na ten temat!

Plan filmowy Rust.
Ekipa na planie filmu Rust.

Nadal nie wiadomo, jak mogło dojść do tak tragicznej pomyłki i jakim cudem ostra amunicja znalazła się w magazynku broni, która miała być jedynie rekwizytem. Wiadomo natomiast, że tragiczny wypadek miał miejsce podczas kręcenia jednej ze scen. Śledztwo w tej sprawie cały czas jest w toku.

Alec Baldwin ranił śmiertelnie operatorkę Halyne Hutchins

Policja po tragicznych wydarzeniach przesłuchała już aktora, który nawet w najgorszych snach nie mógł przewidzieć tego, co się wydarzy. Jak możemy się dowiedzieć, Alec Baldwin nie ma postawionych zarzutów, a co się z tym wiąże nie został aresztowany. Niedługo po wypadku w sieci pojawiły się zdjęcia aktora, który wyraźnie wstrząśnięty rozmawia z kimś przez telefon.

Jeden ze świadków całego zdarzenia w rozmowie z jednym z amerykańskich portali zdradził, że Baldwin będąc w szoku wielokrotnie zadawał pytanie, dlaczego w jego ręce trafiła naładowana broń.

Dlaczego wręczono mi naładowaną broń?! Przez wszystkie lata pracy nigdy nie dostałem naładowanej broni!„- mówił Baldwin.

Zobacz także: Nie żyje 19-letni raper. Zginął po strzelaninie w centrum Sztokholmu!

Baldwin zabrał głos po wypadku na planie

Baldwin po jakimś czasie odniósł się publicznie do całej sytuacji. Jak możemy przeczytać na jego profilu w mediach społecznościowych:

Nie ma słów, by wyrazić mój szok i smutek z powodu tego tragicznego wypadku, w którym zginęła Halyna Hutchins, żona, matka i bardzo podziwiana przez nas koleżanka. W pełni współpracuję z przeprowadzającą śledztwo policją, której celem jest wyjaśnienie, w jaki sposób doszło do tej tragedii

Następnie dodał:

Utrzymuję kontakt z jej mężem, oferując swoje wsparcie zarówno jemu, jak i jego rodzinie. Moje serce jest złamane z powodu straty jej męża, ich syna i wszystkich, którzy znali i kochali Halynę„- czytamy w poście opublikowanym przez aktora.

Źródło: Twitter / Showbiz411/ Instagram Aleca Baldwina

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry