Połącz się z nami

Dobre wiadomości dla fanów Roberta Lewandowskiego! Piłkarz pojawi się na ekranie!

Robert Lewandowski na planie filmu biograficznego.

Rozrywka

Dobre wiadomości dla fanów Roberta Lewandowskiego! Piłkarz pojawi się na ekranie!

Robert Lewandowski wraz z platformą Amazon Prime mają niespodziankę. Już niebawem powstanie film dokumentalny o losach naszego napastnika. Zobaczymy w nim wszystkie blaski i cienie w drodze na szczyt kariery. Robert pochwalił się również nowym projektem na swoim profilu na Instagramie. Jesteście ciekawi tej produkcji? Poznajcie więcej szczegółów.

Powstanie film o Robercie Lewandowskim

Na Instagramie Robert Lewandowski opublikował kilka zdjęć oraz poinformował o tym, że podjął się nowego projektu. Pod postem piłkarza pojawił się krótki podpis:

„Pozwólcie, że opowiem Wam moją historię. 2022 na Amazon Prime”

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Choć w sieci możemy znaleźć mnóstwo wywiadów z Robertem, to jak do tej pory nie powstał film, w którym mogliśmy bliżej przyjrzeć się życiu najlepszego piłkarza na świecie. Początki jego kariery nie należały do najłatwiejszych. A jak on postrzega produkcję, która już w 2022 roku pojawi się na platformie Amazon?

Zobacz także: Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny zrobili nie do końca udany interes…

Co zobaczymy w dokumencie o Robercie Lewandowskim?

Wyraźnie widać, że Robert jest podekscytowany nowym projektem, w którym będzie grał pierwsze skrzypce. Niemniej jednak w filmie nie zabraknie jego najbliższych. Robert niejednokrotnie powtarzał, że to rodzina jest dla niego najważniejsza i chyba nie zdziwi nikogo, że zobaczymy w nim również Annę Lewandowską oraz córki piłkarza-Klarę i Laurę.

Zobacz także: Wywiad z Robertem Lewandowskim. Jakie są jego córki?

„Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę”-powiedział Robert.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski na planie filmu dokumentalnego.

Robert liczy również na to, że film z jego udziałem zobaczą nie tylko fani piłki nożnej, ale również osoby, które, na co dzień nie śledzą rozgrywek piłkarskich:

„Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą”.

Film biograficzny o życiu i karierze Roberta Lewandowskiego pojawi się w 2022 roku i będzie początkowo dostępny tylko dla abonentów Amazon Prime Video. Nie mamy wątpliwości, że wiele osób jest ciekawych historii Roberta Lewandowskiego, dzięki której będziemy mogli poznać piłkarza jeszcze lepiej.

Źródło: Instagram Roberta Lewandowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry