“Doda. 12 kroków do miłości”: Tomasz Fornal poważnie chciałby wziąć udział w miłosnym show Dody? Siatkarz zabrał głos!

24 września 2022
Przez: : M.J

Tomasz Fornal podczas jednego z wywiadów zabrał głos na temat miłosnego show Dody – Doda. 12 kroków do miłości. Media szybko podchwyciły temat, a Reprezentant Polski zasypywany jest teraz masą pytań, czy faktycznie chciałby powalczyć o serce artystki i wziąć udział w miłosnym show Rabczewskiej. Zobaczcie, co odpowiedział.

Doda. 12 kroków do miłości

Doda ma na swoim koncie dwa związki małżeńskie i kilka innych, które niestety zakończyły się niepowodzeniem. Artystka wzięła sprawy w swoje ręce, a widzowie są świadkami programu reality-show – Doda. 12 kroków do miłości, w którym szuka męża pod okiem psychologa oraz bliskich sobie osób. Program emitowany jest na kanale Polsatu i prezentuje randki artystki, na które umawia się z dobranymi przez ekspertów mężczyznami.

ZOBACZ TAKŻE: Z kim spotykała się Doda? Lista jej byłych partnerów jest naprawdę długa!

Tomasz Fornal jest jedynym singlem w polskiej kadrze siatkarzy. Sportowiec po zdobyciu srebrnego medalu ma mistrzostwach światach został zapytany o swoje życie uczuciowe. W rozmowie z Pawłem Pyziakiem wybrnął, z humorem zaczepiając o reality-show Dody:

„Ostatnio widziałem na TikToku, że Doda zrobiła jakiś program miłosny. Może bym wziął w nim udział?”

„Łączymy telefonem? Chciałbyś porozmawiać z Dorotą?” – odpowiedział rozmówca.

Po czym Fornal zaprosił artystkę na mecz:

“Nie no, żartuję. Zapraszam na mecz, jeżeli będzie oglądała” – zażartował siatkarz.

Fornal chciałby zawalczyć o serce Dody?

W Internecie nic nie ginie, a temat ten został dobrze podchwycony przez media oraz w kolejnych wywiadach siatkarza.

Kiedy w wywiadzie z Żurnalistą, Tomasz Fornal po raz kolejny został zapytany, czy chciałby wziąć udział w miłosnym show Doda. 12 kroków do miłości postanowił raz jeszcze zabrać głos.

Siatkarz przyznał, że odwołał się do reality-show piosenkarki półżartem. Tomasz wpadł na pomysł, by zażartować o udziale w programie, ponieważ tego samego dnia oglądał TikToka, gdzie natknął się na program Doda. 12 kroków do miłości:

“Ale wiesz, to było rzucone półżartem, bo gdzieś ten temat wałkuje się od tego, że jestem jedynym singlem w kadrze. […] Czasami zada mi jakiś redaktor pytanie, to staram się nie zawsze powiedzieć: “nie, nie mam dziewczyny”, tylko gdzieś tam coś wtrącić. Akurat obserwowałem TikToka tego dnia i patrzę, że Doda wypuściła tamten program “12 kroków do miłości”, mówię: “Dobra, to tam zaczepię delikatnie”. Potem mówię: “Dobra, może wezmę udział”. No i tak jakoś wyszło”

Reality-show Dody
Doda. 12 kroków do miłości

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków do miłości: Idealny mężczyzna według Dody? Lista jej wymagań jest naprawdę długa!

Myślicie, że Doda pokusi się o komentarz w tej sprawie i odpowie Tomaszowi Fornalowi?

Źródło: Akpa, Instagram Tomasza Fornala, Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej