Z kim spotykała się Doda? Lista jej byłych partnerów jest naprawdę długa!

10 września 2022
Przez: : M.J

Doda ma na swoim koncie kilka poważnych związków. O każdym z nich było bardzo głośno w mediach, a większość z nich zakończyło się wraz z udziałem publicznego prania brudów na oczach całej Polski. Przypomnijmy wszystkich byłych partnerów Dody, z którymi spotykała się w ciągu ostatnich lat.

Lista byłych partnerów Dody

Damian

Pierwszym medialnym partnerem Dody był mężczyzna o imieniu Damian. Pamiętają go zapewne wszyscy widzowie programu reality-show Bar, w którym artystka wystąpiła. Uczestniczka, która od razu zrobiła niemały szum wokół własnej osoby, chętnie opowiadając o swoim życiu uczuciowym.

Radosław Majdan

Ten związek pamiętają wszyscy fani Doroty. Majdan i Doda poznali się w Ustce. Para zaręczyła się w 2005 roku, a niedługo później odbył się ich ślub. Małżeństwo uważane było za polskich Beckhamów. Doda i Radek nie szczędzili sobie czułości przed kamerami i podczas oficjalnych wyjść. Co ciekawsze, piłkarz wystąpił również w teledysku Doroty Dżaga, w którym nie zabrakło miłosnych scen. Po paru latach nad związkiem popularnego małżeństwa zaczęły zbierać się czarne chmury. Doda wystąpiła o rozwód w 2007 roku, oskarżając Radosława o niewierność. Radek również przyznawał na forum, że Doda niejednokrotnie go zdradzała. Ostatecznie rozwód odbył się w 2008 roku.

Byli partnerzy Dody
scena z: Doda, Dorota Rabczewska SK fot. Grabczewski/AKPA

Nergal

Związek ten dwójki okazał się wielkim zaskoczeniem w show-biznesie. Wszystko za sprawą odmiennych światów, z jakich pochodził artyści. Para zaczęła spotykać się ze sobą w 2009 roku i szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w polskich show-biznesie. Doda bardzo wspierała Adama, kiedy ten zachorował na białaczkę. Artystka podczas swoich koncertów nawoływała apelując do swoich fanów, by zapisywali się do banków dawców szpiku, sama decydując się na taki ruch. Choć Nergal wygrał z chorobą, para rozstała się w 2011 roku, rok po zaręczynach.

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków do miłości: Zalana łzami Rabczewska boleśnie podsumowała mężczyzn! ”Każdy kłamie

Błażej Szychowski

Następnie Doda związała się z Błażejem Szychowskim. Co ciekawsze dobrze go znała. Mężczyzna był tancerzem i choreografem w jej zespole. Choć ich drogi się rozeszły, uznaje się, że jest to jedyny medialny związek Dody, który został zakończony w przyjaznej atmosferze.

Byli partnerzy Dody
scena z: Błażej Szychowski, Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Emil Haider

Rozstanie z Emilem Haiderem długo nie schodziło z ust mediów i fanów artystki. Para zaczęła spotykać się ze sobą w 2014 roku, a kilka miesięcy później zaręczyła się. Choć zakochani bardzo emanowali swoim uczuciem, a wszystkim wydawało się, że Doda w końcu znalazła miłość swojego życia, tak się nie stało. Koniec końców Dorota spaliła rzeczy partnera na balkonie, a ten zarzucił jej szantaż i próbę wyłudzenia pieniędzy. Następnie Haidem domagał się zwrotu pierścionka zaręczynowego, a artystka nie szczędziła w mediach ostrych słów kierowanych pod adresem byłego ukochanego.

Byli partnerzy Dody
scena z: Doda, Emil Haidar, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Emil Stępień

Związek z Emilem Stępniem rozpoczął się w 2017 roku. Choć początkowo łączyły ich jedynie stosunki czysto zawodowe, szybko okazało się, że połączyło ich również silne uczucie. W tym samym roku para zaręczyła się w miejscowości Marbella w słonecznej Hiszpanii, a rok później odbył się tam ich bajkowy ślub. Wydawało się, że małżonków łączy wyjątkowe uczucie, w tym także ogromna przyjaźń. Kiedy Doda zawiesiła swoją karierę muzyczną zajęła się produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju, a w świat filmu wprowadził ją były już mąż.
Choć znowu wydawało się, że artystka w końcu ustatkuje się, a Emil Stępień okaże się „tym jedynym”, tak się nie stało. W czerwcu 2021 roku artystka złożyła pozew rozwodowy. Po raz kolejny rozstanie Dody z partnerem odbyło się z udziałem publicznego prania brudów, któremu przyglądała się cała Polska.

ZOBACZ TAKŻE: Doda zabrała głos po rozwodzie! Nie sądziła, że tak to przeżyje

Byli partnerzy Dody
scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Źródło: Akpa, Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej