“Doda. 12 kroków miłości”: Rabczewska mówi o uczuciach do Majdana! Zobaczcie zwiastun!

4 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Już we wrześniu będziemy świadkami poszukiwań miłości przez Dorotę Rabczewską. Nowy program Polsatu Doda. 12 kroków do miłości zapowiada się na jeden z największych jesiennych hitów. W sieci właśnie pojawił się zwiastun programu, w którym Doda odważyła się na osobiste wyznania.

Związki Doroty Rabczewskiej

Niewątpliwie, historia życia miłosnego Dody należy do jednych najbardziej zagmatwanych w polski show- biznesie. Nie da się ukryć, że seksowna wokalistka nie ma szczęścia w miłości, a niemalże każdy jej związek kończył się w świetle skandalu.

Pierwszym medialnym partnerem Doroty był Radosław Majdan, z którym wokalistka stanęła na ślubnym kobiercu w 2005 roku. Ich małżeństwo nie trwało jednak długo, a rozstanie Dody i Majdana było głośno komentowane w mediach. Co więcej, wokalistka zarzuciła wówczas swojemu mężowi zdradę.

Jakiś czas po rozwodzie, Dorota zaczęła spotykać się z Adamem Darskim, liderem zespołu Behemot. Artystka wspierała swojego ukochana, kiedy ten chorował na raka, Niestety, mimo zaręczyn i ten związek nie przetrwał.

Zobacz także: Doda należy do Mensy. Jakie ma IQ?

Kolejnym wybrankiem Dody był choreograf i tancerz, Błażej Szychowski. Para jednak rozstała się po 10 miesiącach związku. Ponad siedem lat temu, Rabczewska zaręczyła się z Emilem Haiderem, jednak do ślubu nie doszło, a byli kochankowie wielokrotnie spotykali się w sądzie.

W 2018 roku Dorota poślubiła Emila Stępnia, z którym tworzyła małżeństwo przez trzy lata. Jak się okazała ta relacja także nie należała do szczęśliwych. Para rozwiodła się w listopadzie 2021 roku, a Doda wyznała, że jej były mąż znęcał się nad nią psychicznie.

Chociaż artystka w ostatnim czasie zapewniała, że ma dość związków, najwyraźniej zmieniła zdanie. Już na początku września startuje program, w którym Doda będzie szukała faceta.

Doda. 12 kroków do miłości do nowy format, w którym gwiazda umówi się na randki z dwunastoma kandydatami. Czy uda się jej znaleźć miłość? O tym przekonany się już niebawem.

Doda o uczuciu do Radka Majdana

Teraz natomiast możemy obejrzeć już zwiastun nowej produkcji Polsatu, z którego wynika, że widzowie będą mieli okazję poznać swoją ulubienicę z zupełnie innej strony. W zapowiedzi programu, Doda wyznała, że nie miała szczęśliwej miłości i wspomniała o swoim byłym mężu, Radku Majdanie:

“Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy. Strasznie mnie to kosztuje. […] Jestem wykończona psychicznie dlatego. […] Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim byłym mężu. Bardzo go kochałam”

Myślicie, że Rabczewska znajdzie odpowiedniego partnera w programie?

Zobacz także: Kiedy emisja Doda. 12 kroków do miłości?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej