Doda zabrała głos po rozwodzie! Nie sądziła, że tak to przeżyje…

18 listopada 2021
Przez: : J.J

To koniec medialnej wojny, która toczyła się w ostatnich tygodniach między Dodą a jej byłym już mężem Emilem Stępniem. Tuż po rozprawie rozwodowej głos zabrał Emil. Na podobny ruch zdecydowała się również Doda, która opublikowała w sieci niezwykle szczere wyznanie.

Medialna wojna Dody i Emila

Doda i Emil Stępień pobrali się w 2018 roku. Od tej pory wszystkim śledzącym ich życie osobom wydawało się, że artystka w końcu znalazła miłość swojego życia. W mediach oglądaliśmy wspólne zdjęcia małżonków, na których często nie szczędzili sobie czułości. Nic nie wskazywało na to, że nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury.

Pierwsze plotki o rozwodzie potwierdziły się tuż po problemach nad ich wspólnym filmem Dziewczyny z Dubaju. Doda potwierdziła przypuszczenia mediów, że wraz z Emilem postanowili pewien czas temu się rozstać i oczekują na rozprawę rozwodową. Kiedy doszło do nieporozumień związanych z produkcją Doda i Emil zaczęli publicznie prać brudy. Co bądź w sieci mogliśmy czytać wzajemne oskarżenia małżonków.

Zobacz także: Doda i Emil Stępień rozwodzą się

Rozwód i oświadczenia byłych małżonków

Kiedy nastał dzień rozwodu w mediach zakończyła się medialna wojna Emila i Dody. Najpierw w sieci pojawiło się oświadczenie Emila, który po tygodniach walki z Dorotą postanowił podziękować jej za wspólnie spędzone lata. Producent zapewnił, że może na niego liczyć i przeprosił swoją byłą małżonkę.

Emil Stępień zabrał głos po rozwodzie
Oświadczenie Emila Stępnia

Zobacz także: Doda w niezwykle szczerym wyznaniu

Doda również postanowiła wydać oświadczenie związane z rozwodem. Jak się okazuje, artystka przeżyła ten dzień bardziej niż myślała. Podziękowała swojemu byłemu mężowi za wspólne lata prywatne i zawodowe. Dorota przy okazji zapowiedziała swój nowy projekt:

„Nie dałam wczoraj znać..bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziekuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku.Dziekuje Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych.
Prawda jest taka ,że Rozwód nie da mi wolności ,prawdziwą wolność dam sobie sama ,kiedy odkryje błędy które popełniałam bym mogła kreować swoją przyszłość wyciągnąwszy z nich lekcje. Zaczynamy 21.11.21 🙌🏻 LINK W BIO”

Spodziewaliście się parę lat temu, że drogi Dody i Emila rozejdą się w taki sposób?

Źródło: Instagram Dody, Emila Stępnia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej