Doda była w tragicznym stanie! Wyznanie gwiazdy szokuje -“pomału stawałam się wrakiem człowieka”…

2 listopada 2021
Przez: : MC

Doda ma za sobą mnóstwo trudnych przeżyć. Rozwód z Emilem oraz problemy związane z filmem Dziewczyny z Dubaju, dały się artystce we znaki. Po czasie Dorota zdobyła się na szczere wyznania.

Kilka słów o karierze Dody

Dorota Rabczewska to największa gwiazda show biznesu, która od lat zajmuje czołowe miejsce na polskiej scenie muzycznej. Artystka słynie nie tylko ze swojej kariery muzycznej, ale również z nietuzinkowego stylu i szczerych wypowiedzi. W ostatnim czasie Dorota zajęła się również produkcją filmu. Mowa Dziewczynach z Dubaju, którego jest producentką. Film oparty na książce autorstwa Piotra Krysiaka opowiada o zorganizowanej prostytucji kobiet z arabskimi szejkami. Produkcja budzi spore kontrowersje jak i ciekawość widzów.

Zobacz także: Zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju

Doda szczerze o trudnych chwilach

Dorota zajęła się produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju wraz ze swoim ówczesnym mężem – Emilem Stępniem. Kilka tygodni temu Doda poinformowała o złożeniu papierów rozwodowych. To niestety nie koniec przeszkód i trudności, z jakimi musiała się zmierzyć. Z relacji artystki wynika, że Emil skutecznie uniemożliwiał jej końcowe prace związane z filmem.

Zobacz także: Doda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Produkcja filmu i zarazem rozwód odbiły się na Dodzie, która po czasie postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach. W szczerej rozmowie z dziennikarką serwisu Party.pl wyznała, że nigdy nie była w tak złym stanie psychicznym. Na pytanie czy rodzice domyślali się, że dzieje się coś niepokojącego, Dorota odpowiedziała:

“Oni i tak widzieli, co się ze mną dzieje, bo chudłam w oczach i pomału stawałam się wrakiem człowieka. Byłam uśmiechnięta tylko w pracy i na Instagramie, by „utrzymać” dobrą energię dla swoich fanów.”

Z dalszej części wywiadu dowiadujemy się, że Dorota poczuła ulgę dopiero, kiedy złożyła dokumenty rozwodowe.

“Poczułam ulgę, gdy w końcu zdecydowałam się powiedzieć, że złożyłam pozew rozwodowy. Wyrzuciłam z siebie tę tajemnicę, która nie dawała mi żyć, bo trawiła mnie od środka. U mnie jest tak, że co w sercu, to na języku, więc bardzo potrzebowałam tego oczyszczenia” – powiedziała Dorota w rozmowie z Party.pl.

Dorota w szczerym wywiadzie

Ponadto Doda postanowiła wykorzystać swoje trudne doświadczenia, by pomagać innym. Zdecydowała się na prowadzenie warsztatów dla kobiet, które znalazły się na życiowym zakręcie.

“Zawsze miałam w sobie poczucie misji, dlatego pomyślałam: „Przekuj to, co cię spotkało złego, w coś naprawdę dobrego” – dodała.

Życzymy Dorocie dużo siły i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej, party.pl, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej