Połącz się z nami

Doda w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Producenci muszą spełnić jeden warunek!

Dorota Doda Rabczewska.

Rozrywka

Doda w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Producenci muszą spełnić jeden warunek!

Nie mamy wątpliwości, że niejeden fan Tańca z gwiazdami z chęcią zobaczyłby taneczne pląsy Dody na parkiecie. Co musiałoby się stać, żeby gwiazda zgodziła się na udział w polsatowskim show? Postawiła jeden warunek!

Finał ostatniej edycji Tańca z gwiazdami

25 października 2021 roku dobiegła końca 12. już edycja Tańca z gwiazdami. Na parkiecie o Kryształową Kulę walczyło kilkanaście par, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. W wielkim finale zmierzyli się ze sobą Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz. Choć obydwie pary zasługiwały na zwycięstwo, to widzowie zdecydowali, że wygrana należy się aktorowi z serialu Gliniarze.

Zobacz także: Sławomir ma żal do widzów, że Kajra nie wygrała Tańca z gwiazdami?

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz.
Zwycięzcy 12. edycji.

Polsatowskie show cieszy się sporą oglądalnością dlatego też nie mamy wątpliwości, że kolejna edycja jest tylko kwestią czasu. W programie od czasu kiedy emitowany był jeszcze na antenie TVN, a później w Polsacie wzięło udział mnóstwo gwiazd, jednak są i takie, które do tej pory nie skorzystały z zaproszenia produkcji. Jedną z nich jest Doda. Jaki warunek musiałaby spełnić produkcja, aby namówić artystkę do udziału w programie?

Doda zatańczy w Tańcu z gwiazdami pod jednym warunkiem

Dorota Rabczewska w rozmowie z dziennikarzem Faktu zasugerowała, co musiałoby się stać, żeby zdecydowała się na udział w Tańcu z gwiazdami. Jak się okazuje, wcale nie chodzi piosenkarce o pieniądze. Choć Rabczewska nie należy do miłośników tańca towarzyskiego, to ma jeden warunek. Mianowicie zrobiłaby to jedynie dla wyższego celu:

“Ktoś by musiał przeżyć. Tu nie chodzi o pieniądze. Nie lubię tańczyć za bardzo. Ja musiałabym do takiego występu w show się zmusić. A jeżeli miałabym się do czegoś zmuszać, to tylko w imię wyższych celów. Musiałoby wchodzić w grę ratowanie życia albo naprawdę droga operacja dla chorej osoby”.

Doda nie ukrywa również, że taneczne pląsy mogłyby pogłębić jej problemy z kręgosłupem, z którymi od lat się zmaga. Jak podkreśliła, wolałaby nie wywoływać wilka z lasu:

Zobacz także: Doda kusiła podczas występu w Tańcu z gwiazdami! Petarda!

“Wolałabym, żeby moje problemy z kręgosłupem się nie odzywały, więc takie wygibasy to nie dla mnie”

Chcielibyście zobaczyć Dodę w Tańcu z gwiazdami? My nie mamy wątpliwości, że finał miałaby murowany!

Źródło: Fakt / Instagram Dody

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry