Doda będzie miała nowe imię! Gwiazda poprosiła fanów o pomoc!

18 stycznia 2022
Przez: : M.J

Dorota Rabczewska postanowiła na kolejne zmiany w swoim życiu, czym nie da się ukryć zaskoczyła swoich fanów. Piosenkarka na Instagramie ogłosiła, że jest w trakcie zmiany nazwiska, a co więcej zdecydowała się również na nowe imię. Jak będzie się nazywała Doda? Zobaczcie!

Zmiany w życiu Dody

Artystka, która od lat obecna jest w świecie polskiego show-biznesu nie ukrywa, że poprzedni rok swojego życia wolałaby jak najszybciej zapomnieć. Choć nic nie wskazywało na to, że jej małżeństwo przeżywa kryzys, prawda okazała się brutalna. Dorota i Emil Stępień, od kiedy ogłosili swoje rozstanie zaczęli prać publicznie budy. Kiedy sprawa rozwodowa dobiegła końca, Doda raz na zawsze postanowiła zamknąć kolejny nieudany rozdział w swoim życiu. Teraz chce żyć według własnych zasad i wszystko wskazuje na to, że nic ani nikt nie będzie w stanie jej zatrzymać.

Dorota Rabczewska.
Doda pomimo życiowych problemów nie zwalnia tempa.

Dorota znana jest z tego, że nigdy nie wstydziła się mówić głośno tego, co myśli. Była również jedną z tych gwiazd, które miały spory wpływ na nasze społeczeństwo i za każdym razem udowadnia, że pomimo upływu lat nic w tej kwestii się nie zmienia. Artystka uwielbia szokować, a po bolesnym rozstaniu z Emilem Stępniem nie ukrywa, że to właśnie teraz potrzebuje rewolucji w swoim życiu.

Zobacz także: Doda zgłosiła swoją kandydaturę na Eurowizję 2022!

Przez okres trwania jej małżeństwa w dokumentach gwiazdy widniało podwójne nazwisko Rabczewska-Stępień. Jak się okazuje, po rozwodzie Doda nie tylko zamierza wrócić do panieńskiego nazwiska, ale również zdecydowała się na nowe imię.

Doda chce mieć nowe imię

Od teraz w dokumentach Rabczewskiej będzie widniało nowe imię. Doda ogłosiła to na swoim Instagramie i poprosiła w tej kwestii internautów o pomoc:

“Zaczynam żyć tak jakby każdy dzień miał być ostatni. Oto moje zdjęcie do nowych dokumentów. Zmieniam wiele rzeczy w tym roku;) Proszę Was o pomoc w wyborze drugiego imienia ( nie mam go),a chce go intuicyjnie TERAZ dodać! Imię, które podkreśli moją energię, charyzmę, moc, serce i przyciągnie do mnie ludzi z sercem ( imię nie po babci ani po mamie-to ma być coś unikatowego! 😉”– napisała na swoim Instagramie.

Pod postem Doroty niemal od razu zaroiło się od wpisów, w których internauci proponują Dorocie imiona, które będą do niej idealnie pasowały. Wśród wielu komentarzy najczęściej powtarza się Victoria albo Nika, które oznaczają zwycięstwo. Pojawiają się również takie propozycje jak: Diana, Rita, oraz Laura, czy Estera. Czy gwiazda faktycznie posłucha swoich obserwatorów? My nie mamy wątpliwości, że artystka zaskoczy wszystkich swoim wyborem!

Jakie imię pasuje Wam dla Dody?

Źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej