Doda dwukrotnie wygrała walkę z COVID-19! Teraz wbija szpilę gwiazdom: „nie robiłam wideo relacji użalając się nad sobą”

29 marca 2021
Przez: : M.J

Doda jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów informując, że ma za sobą zakażanie COVID-19. Tym razem na swoim Instagramie po raz kolejny odniosła się do całej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Przy okazji, dosadnie wyraziła się na temat gwiazd, które przebieg swojej choroby relacjonują w sieci… Zobaczcie!

Doda dwukrotnie zakażona koronawirusem

Dody nie trzeba nikomu przedstawiać. Artystka od lat obecna jest w polskim show-biznesie, jak i na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. To właśnie tam jakiś czas temu przebywając na wakacjach w Meksyku, wyznała, że ma za sobą już dwukrotne zakażenie koronawirusem.
Wówczas odpowiadając na pytania fanów podkreśliła, że nie podważa istnienia samego wirusa. Niemniej jednak nie popiera “nadmuchanej pandemii”, która niszczy życie wielu ludzi, aby chronić mniejszość:

“Nie boję się, bo już miałam go dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa. Natomiast cała nadmuchana pandemia wyolbrzymiana do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, ich biznesy i ich zdrowie, bo wiele innych chorób jest spychanych na dalszy plan. I tylko ze względu na mniejszość cała większość musi cierpieć, bankrutować i niszczyć wszystko to, na co pracowała całymi latami, to jest dla mnie absurd. […]”

Jak się również okazuje, występ Dody podczas tegorocznego sylwestra odbył się zaraz po przebytej chorobie.

Zobacz także: Niesamowity występ Dody, Rodowicz i Kozidrak podczas sylwestra! Co one zrobiły!

Tym razem po raz kolejny odniosła się do panujących aktualnie obostrzeń. Przy okazji w swoim wpisie wbiła szpilę kolegom z branży, którzy ochoczo prezentują przebieg swojej choroby w mediach społecznościowych.

Doda wbija szpilę gwiazdom

Jak zaznaczyła, pomimo panujących obostrzeń nie zrezygnowała z podróżowania i dbania o siebie. Zdradziła również, że dzięki temu przeszła wirusa jak każdego innego i nie nagrywała wideo relacji z przebiegu swojej choroby. Nie da się ukryć, że swoim postem nawiązała m.in. do ostatniej publikacji Andrzeja Piasecznego, który na Instagramie pokazał wstrząsające wideo ze szpitala:

“[…] Pewnie dlatego jak złapałam wirusa (🤷‍♀️wszyscy moi znajomi są już po) przeszłam go tak jak każdego innego, a chwile potem wystąpiłam na sylwestra na pełnej petardzie.
I nie robiłam wideo relacji użalając się nad sobą i strasząc swoich fanów. Nie rozumiem dlaczego wszyscy demonizują przechorowaną przez gwiazdy właśnie tę chorobę, bardziej od innych, znacznie poważniejszych. […]”
– cały wpis Dody przeczytacie pod zdjęciem.

Dodała również, że nie ma zamiaru dorzucać swojej cegiełki do tego obłędu.

Zgadzacie się ze słowami Dody?

Źródło: Instagram dodaqueen

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz