Doda nie wytrzymała! Przerwała wywiad z Wojewódzkim i Kędzierskim po kilku minutach!

22 października 2022
Przez: : M.J

Dorota Rabczewska od jakiegoś już czasu pracowicie promuje swoją najnowszą płytę. Tym razem artystka miała udzielić wywiadu Wojewódzkiemu i Kędzierskiemu, którego jak się okazuje, nie usłyszymy. Po 20 minutach Doda wyszła ze studia uznając pytania za poniżające i nie wyraziła zgody na publikację rozmowy.

Przerwany wywiad Dody

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski od jakiegoś czasu nagłaśniali rozmowę z Dorotą Rabczewską, na którą czekało wielu fanów artystki. Jak się okazuje, rozmowa z dziennikarzami wymknęła się spod kontroli. Artystka zdecydowała się nie odpowiadać na niewygodne pytania i opuściła studio po niemal 20 minutach rozmowy. Jak donosi Onet, gdzie miała być opublikowana rozmowa, gwiazda uznała pytania za poniżające, a co więcej nie zgodziła się na publikację krótkiego materiału.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ostro o swoich kandydatach. Mocno oberwało się ginekologowi

Przepraszamy wszystkich słuchaczy, którzy chcieli dziś posłuchać rozmowy Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego z Dodą. Niestety, Doda opuściła studio po 20 minutach rozmowy z Kubą Wojewódzkim, bo nie podobały się jej pytania prowadzących”– czytamy na Onecie.

Prowadzący podcast opublikowali w mediach nagranie, w którym zdradzili nieco więcej na temat sytuacji z Rabczewską.

“To nie miał być wieczór panieński ani spotkanie szefów fanklubu, tylko miało być spotkanie z dziennikarzami. Ja od wielu lat miałem taki problem, że moje pytania powodują dyskomfort, bo są dociekliwe”- mówił Wojewódzki.

Wojewódzki nie zamierzał milczeć. W kolejnej swojej wypowiedzi wypunktował niemal wszystkie skandale z Rabczewską w roli głównej. Dziennikarz w mocnych słowach zakończył swoją kolejną wypowiedź.

“Jak osoba, która organizuje koncert “Artyści przeciw nienawiści” nie ma kaca, że miała bójkę w 2007 r. ze swoim menedżerem, potem z Tomkiem Makowieckim, potem z Mieszkiem z Grupy Operacyjnej, potem miała bójkę w klubie Utopia, potem na otwarciu klubu Show miała bójkę z Moniką Jarosińską, w “Gwiazdy tańczą na lodzie” non stop mówiła “Saleta ciągnij fleta”. Szarpanina z Szulim, nasyłanie ludzi na Emila Haidara… I ja mam dzisiaj czcić płytę Doroty, zapominając o tym, że ma też ciemne strony biografii?”

Wiele osób czekało na oświadczenie artystki, które po jakimś czasie pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych. Niemniej jednak nie zdradza zbyt wiele.

Oświadczenie Dody po przerwanym wywiadzie

Na Instagramie Dody pojawiły się dwie relacje, na których widnieją linki do oświadczenia. Niemniej jednak zamiast odniesienia się do całej sytuacji artystka zdecydowała się przekierować internautów do swojej płyty Aquaria na Spotify, a następnie do utworu Wodospady. Ten wymowny gest zdecydowanie pokazał, że jest to doskonała promocja najnowszego krążka gwiazdy

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda bardzo wymownie skomentowała wywiad Królikowskiego z Wojewódzkim i Kędzierskim!

Źródło: Onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej