Połącz się z nami

Doda pręży zgrabne ciało w bikini! Sylwetka marzenie…

Doda

Moda i uroda

Doda pręży zgrabne ciało w bikini! Sylwetka marzenie…

Dorota Rabczewska jest świadoma swojej świetnej sylwetki i kobiecych walorów. Nic więc dziwnego, że chętnie dzieli się nimi w mediach społecznościowych. Zobaczcie kolejne, seksowne fotografie artystki, które opublikowała na swoim profilu. Doda pręży zgrabne ciało w bikini!

View this post on Instagram

′Od Ilu mężczyzn słyszałem, że pragnie inteligentnej kobiety w swoim życiu Zachęcałbym ich, żeby to przemyśleli. Mądre kobiety Podejmują same decyzje, mają własne pragnienia i ustalają granice. Nigdy nie będziesz centrum jej życia, bo to kręci się wokół siebie. Mądra kobieta nie da się manipulować ani szantażować, ona nie połyka winy, bierze odpowiedzialność. Mądre kobiety kwestionują, analizują, kłócą się, nie zadowolą się, ruszają naprzód. Te kobiety miały życie przed tobą i wiedzą, że będą je mieć, gdy ty odejdziesz. Ona jest po to, żeby ostrzec, nie prosić o pozwolenie. Te kobiety nie szukają w parze przywódcy, za którym można podążać, taty, który rozwiąże im życie, ani syna do uratowania. One nie chcą cię śledzić ani nie wskazywać nikomu drogi, chcą iść obok ciebie. Ona wie, że życie wolne od przemocy jest prawem, nie luksus, ani przywilej. Wyrażają złość, smutek, Radość i strach tak samo, bo wiedzą, że strach nie sprawia, że są słabe tak samo, jak złość nie czyni ich ′′ męskimi ". Te dwie emocje i inne, wszystkie razem, sprawiają, że jest człowiekiem i już! Mądra kobieta jest wolna, bo walczyła o wolność. Ale nie jest ofiarą, tylko ocalałym. Nie próbuj jej skuć bo ona będzie wiedziała jak uciec. Pamiętaj, że już to robiła. Mądra kobieta wie, że jej wartość nie leży w wyglądzie jej ciała Ani w tym, co z nim zrobi. Pomyśl dwa razy zanim osądzisz ją po jej wieku, wzroście, objętości lub zachowaniu seksualnym, bo to jest przemoc emocjonalna i ona o tym wie. Więc… zanim otworzysz usta, żeby powiedzieć, że chcesz do ′′ inteligentnej ′′ kobiety w swoim życiu, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś stworzony, aby pasować do niej." Gabriel Garcia Marquez

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Dorota Rabczewska od lat zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu. Choć chwilowo jej kariera muzyczna została zawieszona Doda nie postanowiła przeznaczyć tego czasu na odpoczynek. Wraz ze swoim mężem Emilem zajęli się produkcją wyczekiwanego przez wielu widzów filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Na profilu w mediach społecznościowych Rabczewskiej co bądź znaleźć można zdjęcia bądź informacje zdradzające szczegóły produkcji.

Doda prowadzi bardzo aktywnie swój Instagram (obserwuje go blisko 940 tysięcy fanów) to właśnie tam dzieli się wspomnianymi już zdjęciami, ciekawymi stylizacjami, czy ujęciami z dalekich i rajskich wyjazdów.

Co ciekawsze ostatnio prym wiodą jej fotografie odsłaniające sporo ciała. Choć Doda zawsze była posiadaczką szczupłej sylwetki, obecnie bez żadnego „ale” można przyznać, że jest ona w formie życia. Co bądź informujemy Was o jej nowych, seksownych fotografiach, na których eksponuje swoje kobiece walory.

Ostatnio na przykład informowaliśmy Was o filmiku Dody z siłowni, na którym zaprezentowała swoim fanom ćwiczenia. W oczy rzucały się jej zgrabne i seksowne, naoliwione pośladki. Internauci nie mogli wówczas wyjść z zachwytu nad świetną figurą i gorącymi ujęciami Dody.

Zobaczcie tutaj: Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami! HOT HOT HOT

Doda pręży zgrabne ciało w bikini!

Na jednym z najnowszych zdjęć Dorota po raz kolejny zaprezentowała swoim fanom gorące ujęcia. Tym razem pozuje w samym, skąpym i cekinowym bikini. Piosenkarka wygina się i pręży na brzegu basenu. Ujęciami tymi po raz kolejny udowodniła, że ciężka praca nad formą popłaca i nie idzie na marne. Zobaczcie kolejne gorące ujęcia artystki, którymi zachwycili się internauci. To tylko niektóre z licznych komplementów w stronę artystki:

„OMG 🔥🔥🔥 Gorętsza niż Wenus 🪐”

„Ciałko IDEALNE🥺❤️🔥🔥🔥🔥💋”

„Czas coś na Ciebie nie działa 👍🔥”

„Wzór!!!!❤️❤️❤️”

„Dodka jesteś w życiowej formie 💪💪💪💪”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFjcvKQBs-u/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFjcvKQBs-u/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFjcvKQBs-u/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFjcvKQBs-u/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFjcvKQBs-u/

Jak podobają się Wam najnowsze zdjęcia Dody w skąpym bikini? Zazdrościcie jej figury?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry