Połącz się z nami

Doda skomentowała usunięty post Rozenek po wyroku TK! Krótko i na temat!

Doda skomentowała usunięty post

Z życia gwiazd

Doda skomentowała usunięty post Rozenek po wyroku TK! Krótko i na temat!

Post Małgorzaty Rozenek-Majdan na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego odbił się szerokim echem w mediach. Pomimo że wpis zniknął z sieci, to nadal wzbudza ogromne kontrowersje. W jednym z wywiadów Doda skomentowała usunięty post Rozenek i jasno dała do zrozumienia, co o tym myśli! Zobaczcie!

Kiedy 22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż aborcja eugeniczna jest niezgodna z Konstytucją, na ulice polskich miast wyszło tysiące obywateli, którzy nie zgadzają się z tym orzeczeniem. Nie da się ukryć, że również media społecznościowe zalała fala wpisów znanych osób, które często w ostrych słowach odnoszą się do wyroku TK.

Można śmiało powiedzieć, że jednym z mocniejszych był wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan. Małgosia zdecydowała się na skomentowanie decyzji TK w mocnych słowach. Wówczas na jej profilu w mediach społecznościowych mogliśmy przeczytać:

„Jarosławie Kaczyński, jedyna c***, którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda”– zaczęła swój obszerny wpis.

Zobaczcie: Rozenek zmiażdżyła polityków PiS! Mocny i odważny wpis gwiazdy!

Pomimo że wpis został usunięty z jej profilu, a sama Małgorzata skomentowała jego usunięcie, to wciąż wzbudza on wiele kontrowersji. W jednym z wywiadów Doda została zapytana, co myśli o tak mocnych słowach Rozenek w stronę głowy naszego państwa. Zobaczcie!

Doda skomentowała usunięty post Rozenek po wyroku TK!

Można śmiało powiedzieć, że Dorota Rabczewska jest jedną z tych osób, które nie boją się mówić tego, co myślą. Jej wypowiedzi nie raz odbijały się szerokim echem w mediach. Niemniej jednak, jak możemy usłyszeć w wywiadzie, którego udzieliła dla portalu Party.pl, ona nigdy nie zdecydowałaby się na tak mocne słowa w stronę prezydenta:

„Ja nie nazwałabym prezydenta c***. Nigdy! Nawet jakbym naprawdę go nienawidziła. Jednak jest to głowa państwa, jakby nie było” – skwitowała Dorota.

Zaznaczyła, że należy zapytać samej Małgorzaty Rozenek-Majdan, dlaczego zdecydowała się na tak mocny wpis i dlaczego następnie zniknął on z jej profilu.

TUTAJ możecie zobaczyć, dlaczego Małgorzata zdecydowała się na usunięcie wpisu!

Zgadzacie się z Dorotą? A może macie odmienne zdanie na temat wpisu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry