Połącz się z nami

Doda w żałobie – opublikowała poruszający wpis!

Doda w żałobie

Z życia gwiazd

Doda w żałobie – opublikowała poruszający wpis!

Doda pogrążyła się w żałobie. Artystka w poruszającym poście na Instagramie poinformowała o trudnych chwilach, z którymi przyszło jej się zmierzyć.

Dorota Rabczewska jest jedną z najbardziej uzdolnionych i jednocześnie najbardziej popularnych piosenkarek w naszym kraju. Warto wspomnieć, że Doda spełnia się nie tylko muzycznie. Razem ze swoim mężem zajmują się produkcją kontrowersyjnego filmu o modelkach, które wyjeżdżały do Dubaju zarabiać pieniądze swoim ciałem. „Dziewczyny z Dubaju” to film oparty na powieści Piotra Krysiaka. Skupia się na aferze Dubajskiej z 2015 roku, kiedy na jaw wyszła sprawa dotyczą zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Co ciekawe, Dorota zdradziła, że zna kilka dziewczyn, które mają za sobą takie doświadczenia, dlatego posiada informacje z pierwszej ręki.

Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju” – kto zagra w filmie?

View this post on Instagram

😇

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda w żałobie

Dorota Rabczewska opublikowała na swoim Instagramie poruszający i niezwykle przykry post. Artystka poinformowała, że zmarł jej pupil.

„Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia🖤tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora ,który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona ,czyli 14stu lat🥺” – napisała pod zdjęciem psów Doda.

W dalszej części postu Doda zwróciła uwagę na problem, jakim jest sztuczna ingerencja człowieka w rasy psów. Jedne z najpopularniejszych jak i „modnych” ras ostatnich lat to zdecydowanie mops i buldog francuski. Warto jednak zauważyć, że psy te, ze względu na dużą modyfikację ciała cierpią na wiele chorób.

„jako wlascielka różnych psów ,w tym 2 shih tzu , muszę z przykrością podzielic się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami ,SĄ DLA PSÓW I I KOCHAJĄCYCH właścicieli PRAWDZIWYM dramatem.” – napisała Rabczewska.

Dorota dodała również, że jeżeli kiedykolwiek zdecyduje się na kolejnego psa to będzie to „kundel ze schroniska albo wilk z lasu”.

Życzymy Dorocie dużo wytrwałości w tych trudnych chwilach!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry