Połącz się z nami

„Dziewczyny z Dubaju” – kto zagra w filmie?

Dziewczyny z Dubaju

News

„Dziewczyny z Dubaju” – kto zagra w filmie?

„Dziewczyny z Dubaju” to film, którego produkcją zajęła się Doda wraz ze swoim mężem. Jego reżyserką zaś jest Maria Sadowska. Opowiada o dziewczynach, które w zamian za luksusowe prezenty oddawały swoje ciała arabskim szejkom. Kto zagra w filmie?

„Dziewczyny z Dubaju” to film oparty na powieści Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Skupia się na aferze Dubajskiej z 2015 roku, kiedy na jaw wyszła sprawa dotyczą zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Film ma przedstawiać proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek oraz w jaki sposób spędzały czas ze swoimi klientami zarabiając ogromne sumy pieniędzy.

Co ciekawe, wśród kobiet zamieszanych w sprawię są m.in. Miss Polonia, aktorka z filmu „Sfora”, uczestniczka programu „Top Model” czy dziewczyna z jednego z popularniejszych seriali. Ponadto, wiele kobiet biorących udział w tym procederze to matki i żony, które pod kłamliwym pretekstem pracy jako hostessa sprzedawały swoje ciała.

Kto zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”?

W jednym z ostatnich wywiadów Maria Sadowska, czyli reżyserka filmu zdradziła, że prace nad produkcją przebiegają bardzo sprawnie i szybko, a ponadto castingi dobiegają już końca.

Marysia przyjmując wyzwanie wyreżyserowania filmu powiedziała:

„Przeczytałam scenariusz… i byłam pewna, że to wspaniała historia, którą bardzo chciałabym opowiedzieć… Fascynuje mnie niejednoznaczność moralnych wyborów, których dokonywały te dziewczyny.

W rozmowie z Wprost Sadowska pokrótce opowiedziała o czym będzie film:

„Będzie z pewnością o seksie i ciemnej stronie ludzkiej natury. O tym jak ulegamy pokusom. Jak to wpływa na nas i nasze relacje ze światem. Ale też, jak to w moich filmach, nie zabraknie tu poczucia humoru i wartkiej akcji… To historia jednej dziewczyny, oparta na podstawie wielu opowieści kobiet, które uczestniczyły w tego typu wyjazdach. Główna bohaterka pochodzi z małego miasta, przestraszona, niepewna własnej wartości. Na skutek różnych zdarzeń zostaje luksusową panią do towarzystwa… Bohaterka zakłada świetnie prosperujący, aczkolwiek bardzo niemoralny biznes… Raj jednak okazał się mieć także bardzo ciemne strony, a w przypadku niektórych kobiet okazał się piekłem.”

Kto zagra w filmie?

Jak podaje portal Pudelek.pl, jeden z pracowników produkcji filmu zdradził:

„Prace nad produkcją idą pełną parą. Jesteśmy na etapie castingów i kompletowania obsady. Wiemy już na pewno, kto zagra tytułowe dziewczyny z Dubaju: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Dziewczyny podpisały już umowy.”

Co sądzicie o tematyce filmu? Czekacie na jego premierę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry