Doda wbija szpilę Małgorzacie Rozenek! Nic się nie zmieniła?

6 marca 2019
Przez: : M.J

Nie jest tajemnicą, że Doda i Małgorzata Rozenek nie przepadają za sobą. Jak tylko znajdzie się okazja, obydwie panie nie przebierają w słowach na swój temat. Jednak tym razem to Doda wbiła szpilę żonie swojego byłego męża.

Kreacja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata na co dzień unika kontrowersyjnych wypowiedzi i nie jest celebrytką, która szokuje. I może tym przysporzyła sobie rzeszę fanów, którzy stoją za nią murem. Jednak nie oznacza to, że wszyscy wypowiadają się na jej temat pochlebnie. Obie panie, jak tylko nadarzy się okazja, potrafią wbić sobie nawzajem szpilę.

Zobacz także: Stylizacja Małgorzaty Rozenek to strzał w dziesiątkę! Wygląda obłędnie!

Ostatnio odbył się Bal Dziennikarzy, na którym pojawiła się Małgorzata w kreacji od Roberta Czerwika. Jej kreacja została przyjęta bardzo pozytywnie, a Rozenek jak zawsze wyglądała w niej pięknie. Jednak, jak to bywa w show-biznesie, media wychwycą każdy szczegół i może to zdziwić niektórych fanów celebrytki.

Rozenek jak Ciara?

Gwiazdy na specjalnie okazje zamawiają kreacje u znanych projektantów, które jakby mogło się wydawać, są niepowtarzalne i projektowane specjalnie dla nich. Jednak tym razem okazało się, że Rozenek wystąpiła na balu w sukni, która nie była zaprojektowana specjalnie dla niej i nikt wcześniej nie miał jej na sobie.

Trzy lata wcześniej, w niemal identycznej sukni wystąpiła na jednej z uroczystości Ciara. I właśnie to nie umknęło uwadze mediów i Dody, która szybko wychwyciła ten szczegół. Podczas jednego z wywiadów piosenkarka wypowiadała się na temat kopiowania kreacji od największych projektantów. Delikatnie nawiązała do sytuacji, która była komentowana w mediach, odnośnie do sukni Małgorzaty.

„Jak nie miałam pieniędzy, to zdarzało mi się odtworzyć jakieś kreacje, o których marzyłam w tańszej wersji. Kiedy te pieniądze zarobiłam, to raczej inwestuję w projektantów, którzy mają cudowne pomysły bądź ciuchy, na które mnie stać. Jak jej nie stać na oryginał to nie obciach. Każdy ma prawo marzyć i się fajnie czuć. Ale jeżeli ją stać, to trochę obciach” – powiedziała w wywiadzie Doda.

Jedyną różnicą pomiezy sukniami Małgorzaty i Ciary to rodzaj materiału. Doda nie powiedziała wprost, że chodzi jej o Małgosię, jednak nie da się ukryć, że nawiązywała do sukni Rozenek z Balu Dziennikarzy. Fani Małgosi szybko wychwycili, co piosenkarka miała na myśli.

Zobacz także: Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek!

Myślicie, że to lekkie podsycenie konfliktu przerodzi się w coś większego?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek / Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz