Doda wystąpi w “Hejt Parku” na Kanale Sportowym! Kiedy emisja transmisji na żywo?

28 marca 2022
Przez: : MC

Jak poinformował Kanał Sportowy, na dniach ich gościem będzie Doda! Rozmowę z gwiazdą przeprowadzi Krzysztof Stanowski. Kiedy odbędzie się transmisja na żywo? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Informacje o Kanale Sportowym

Kanał Sportowy to kanał działający w serwisie YouTube od 2020 roku. Założony został w 2019 roku, a prowadzą go właściciele: Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Kanał w głównej mierze opiera się na tematyce sportowej, jednak do programu zapraszane są również gwiazdy spoza branży. Poruszane są w nim bieżące tematy gospodarcze, polityczne jak i rozrywkowe.

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych polskich kanałów, który stale się rozwija. Na ten moment subskrybuje go prawie 820 tys. osób. Jednymi z najpopularniejszych programów na kanale są: Hejt Park, Dziennikarskie Zero, Misja Futbol czy Stanowisko.

Zobacz także: Krzysztof Stanowski odkrył prawdę o Jakubie Rzeźniczaku

Plotki o występie w Kanale Sportowym Dody pojawił się już jakiś czas temu. Jak pokazał czas, doniesienia okazały się prawdziwe!

Doda wystąpi w Kanale Sportowym

W poniedziałkowe popołudnie na oficjalnym Instagramie Kanału Sportowego pojawił się post informujący o udziale Dody w Hejt Parku. Transmisja na żywo odbędzie się już w najbliższą środę o godzinie 20:00, a rozmowę poprowadzi Krzysztof Stanowski.

Zobacz także: Doda drastycznie zmieniła kolor włosów

Warto przypomnieć, że Hejt Park to program, w którym prowadzący przechodzi z gościem “na Ty” i prowadzi wywiad. W trakcie trwania programu na żywo, do studia mogą dzwonić widzowie, by zadać pytanie lub jak przystało na tytuł programu, zhejtować lub skrytykować gościa.

Pomysł okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Internauci zasypali Instagram mnóstwem pozytywnych komentarzy, nie mogąc doczekać się emisji show.

“Nie mogę się doczekać! 😍”

“Bedzie ogien! 🔥”

“Ale super! 😍” – czytamy w komentarzach.

Planujecie oglądać Hejt Park z udziałem Dody?

źródło: Instagram Kanału Sportowego, Dody, Krzysztofa Stanowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej