Połącz się z nami

Doda zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała historię ze swojego życia: „Na liczniku miałam 150 km/h i zamknęłam oczy”!

Dorota Doda Rabczewska

Z życia gwiazd

Doda zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała historię ze swojego życia: „Na liczniku miałam 150 km/h i zamknęłam oczy”!

Doda ma za sobą wiele trudnych przeżyć. Rozwód z ostatnim mężem z pewnością negatywnie wpłynął na samopoczucie artystki. W związku z tym Dorota zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o przerażającej historii ze swojego życia.

Kilka słów o Dorocie

Doda od lat jest jedną z największych polskich gwiazd, o której wciąż jest głośno. Niekwestionowana ikona i stylu i osobowość o wielu talentach – piosenkarka, aktorka, producentka filmowa i prawdziwa bizneswoman. Warto wspomnieć, że po dłuższej przerwie Dorota wróciła na scenę muzyczną, a także spełnia się w roli producentki filmowej. Razem z Emilem Stępniem, byłym mężem, zajęła się produkcją filmu pt. Dziewczyny z Dubaju. Film jest ekranizacją wydarzeń związanych z tzw. „aferą dubajską”.

Zobacz także: Doda skomentowała alkoholowy wybryk Beaty K.

Zobacz także: Dorota Rabczewska opublikowała kadry z filmu Dziewczyny z Dubaju – odważnie!

Doda opowiedziała przerażająca historię

Warto wspomnieć, że zaledwie kilka miesięcy temu do mediów dotarła informacja o rozwodzie Doroty i Emila Stępnia. Ich małżeństwo trwało 3 lata. Wydarzenia te z pewnością wpłynęły na artystkę, która jak sama wyznała, miała gorszy czas. Ponadto na Instagramie Dody pojawiła się relacja, która z pewnością Was zaskoczy.

Artystka podczas jazdy samochodem wyznała, że jakiś czas temu w tym samym miejscu jechała z dużą prędkością i… zamknęła oczy.

„Parę miesięcy temu, i ku*wa przyrzekam, że na liczniku miałam 150 km/h i zamknęłam oczy. Teraz jadę tą samą drogą i nie chcę zamykać oczu” – wyznała Dorota, kierując po tych słowach kamerę na siedzącego obok Alexa.

Dorota i Alex

Warto wspomnieć, że Dorota od jakiegoś czasu spotyka się z Maxem Hodgesem – amerykańskim muzykiem. Warto wspomnieć, że ich zdjęcia trafiły do sieci już jesienią ubiegłego roku i były prowodyrem wielu plotek. Po czasie Max zdecydował się usunąć Instagrama, a sama Dorota ani razu nie skomentowała zdjęć z mężczyzną. Obecnie ich wspólne zdjęcia i relacje pojawiają się zarówno u Doroty jak i Alexa, a żeby tego było mało, mężczyzna poznał nawet rodziców artystki! Warto jednak podkreślić, że sami zainteresowani nie potwierdzili doniesień o rzekomym związku.

Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry