Doda zdradziła swoje nowe imię! Jak zwykle zaskoczyła swoim wyborem!

25 czerwca 2022
Przez: : M.J

Doda przeszła ostatnio wiele w swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chcąc odciąć się od przeszłości i zakończyć 20 lat swojej kariery postanowiła zmienić dane osobowe dodając sobie jedno imię i zmieniając nazwisko na panieńskie. Zobaczcie, jak brzmi nowe imię Dody.

Zmiana danych osobowych Dody

Doda od pewnego czasu zapowiadała nowy etap w swoim życiu. Artystka w ostatnim czasie przeszła wiele zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym ze względu na medialny rozwód z Emilem Stępniem, z którym wyprodukowała wspólnie film Dziewczyny z Dubaju.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wokalistką Ich Troje? Wiśniewski złożył propozycję, co na to Rabczewska?

Doda zdradziła, że jej nowa płyta będzie zapowiadała nowy etap w jej życiu i będzie nosiła imię, które przybrała zmieniając dowód osobisty. Artystka dodała, że jest to moment, w którym oddziela się od ostatnich 20-stu lat i rozpoczyna nowe życie:

“Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu. Może będę producentką filmową, a może stworzę swoją firmę fonograficzną? Ale chcę zmienić coś i jako starsza osoba opowiadać tę historię, że kiedyś byłam sławną piosenkarką i zdobyłam wszystkie nagrody muzyczne, ale dzisiaj jestem gdzieś indziej” – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ma nowe imię! Jak się teraz nazywa?

Piosenkarka Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska

Nowe imię Dody

Początkowo Doda nie zdradzała, jak będzie się nazywać. Media informowały jedynie o nadaniu drugiego imienia piosenkarki i zmianie nazwiska na wyłącznie panieńskie. Artystka nie zamierzała zdradzać swojej tożsamości do momentu premiery najnowszej płyty, która miała nosić jej nowe imię. Z racji tego, że w mediach pojawiły się pierwsze domysły oraz przecieki Doda postanowiła ogłosić news na swoim Instagramie nieco wcześniej.

Dorota pochwaliła się okładką płyty a w opisie zdradziła swoje nowe imię. Biorąc pod uwagę, że piosenkarka jest zodiakalnym wodnikiem, jej nowe imię jest do niego odwołaniem.

“AQUALITEJA” – napisała Doda

Dorota Aqualiteja Rabczewska! Jak podoba się nowe imię Dody?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej