Połącz się z nami

Doda zostanie jurorką „The Voice of Poland”? Jest komentarz gwiazdy!

doda

News

Doda zostanie jurorką „The Voice of Poland”? Jest komentarz gwiazdy!

Fani piosenkarki wciąż mają nadzieję, że ich ulubienica będzie oceniać młode talenty w talent-show Telewizji Publicznej. Czy krążące od jakiegoś czasu pogłoski, okażą się prawdą? Doda zostanie jurorką „The Voice od Poland”? Wiemy, jaka jest prawda!

Czy Doda zasiądzie w fotelu jurora w 11. edycji „The Voice od Poland”? Sama wokalistka skomentowała zamieszanie wokół sprawy.

Pierwszy polski odcinek „The Voice of Poland” oparty na międzynarodowym formacie wyemitowany został we wrześniu 2011 roku. Za widzami aż dziesięć edycji, a wielkimi krokami zbliża się 11. sezon „The Voice od Poland”. Talent-show, do którego zgłaszają się utalentowane wokalnie osoby, to prawdziwy hit stacji TVP, który niezmiennie przyciąga przed ekrany milionową widownię. Dzięki temu programowi poznaliśmy wiele osób, które dziś mogą pochwalić się wielką karierą na polskiej scenie muzycznej.

Kilka miesięcy temu widzowie telewizyjnej dwójki oglądać mogli jubileuszową 10. edycję „The Voice of Poland”, którą ostatecznie wygrała Alicja Szemplińska. W ostatniej edycji w fotelach jurorskich zobaczyć mogliśmy debiutujących w tej roli Margaret oraz Kamila Bednarka, a także Barona i Thomsona oraz Michała Szpaka. Jak wiadomo, w kolejnej edycji z pewnością nie zobaczymy Margaret, która jasno skwitowała swój udział w „The Voice of Poland”.

Zobacz: Margaret nie pojawi się w „The Voice of Poland”! Jej słowa o TVP pójdą stacji w pięty?

Doda zostanie jurorką „The Voice of Poland”?

Castingi do najnowszej 11. edycji uwielbianego talent show dobiegły już końca. Jak powszechnie wiadomo, stacja kompletuje obecnie skład jurorski. Już od wielu edycji krążą pogłoski o tym, że Doda pojawili się w „The Voice of Poland” jako trenerka, ale plotki te okazywały się nieprawdziwe. Czy jest to zatem możliwe teraz?

View this post on Instagram

😛wielorożec

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, chętnie odpowiada na nim również na pytania internautów. Właśnie ostatnio wokalistka musiała zmierzyć się pytaniem, czy zostanie jurorką w „The Voice od Poland”? Doda jasno przyznała, że z pewnością nie pojawi się w najnowszej edycji.

„The Voice chce mnie na trenera, TVP się nie zgadza” — skwitowała Doda

Spodziewaliście się takiej szczerości? Żałujecie, że Doda nie pojawi się jako trenerka w „The Voice od Poland”? Nie da się ukryć, że postać Rabczewskiej przyciągnęłaby przed ekrany niejednego widza.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry