Połącz się z nami

Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

Moda i uroda

Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

Dominika Tajner postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i choć nie zdecydowała się na nowy kolor włosów czy ostre cięcie to nowa fryzura bardzo jej pasuje! Zobaczcie jak prezentuje się Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

View this post on Instagram

Powrót do rzeczywistości ?

A post shared by Dominika Tajner (@dominika_tajner) on

Gwiazda była ostatnio na językach wszystkich Polaków, a to za sprawą domniemanego romansu z Qczajem!  Jak wiadomo, dzięki występowi w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” para zbliżyła się do siebie. Na profilu Tajnerowej mogliśmy dość często oglądać wspólne zdjęcia z domniemanym „nowym wybrankiem” serca. Kiedy wszyscy zastanawiali się co tak naprawdę łączy parę, sami zainteresowani postanowili w końcu skomentować pogłoski. Para zdemontowała plotki ogłaszając na
Instastory Qczaja, że kocha się…ale po przyjacielsku!
Przeczytacie o tym TUTAJ! Niestety była żona Michała Wiśniewskiego dalej nie może odnaleźć szczęścia w miłości, choć jest wyjątkowo ładną i energiczną kobietą, nastawioną pozytywnie do życia.

Dominika Tajner jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 20 tysięcy fanów! Nic zatem dziwnego, że dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego, wyjazdami i aktywnościami fizycznymi. 

Fani, którzy z uporem śledzą profil Tajnerowej mieli dzisiaj możliwość „potowarzyszyć” gwieździe w  wizycie u FRYZJERA. Dominika w tej letniej aurze postanowiła zmienić swój wygląd i mogliśmy zobaczyć ją w nowej fryzurze! Nie odważyła się jednak na drastyczną zmianę fryzury. Została przy tradycyjnym blondzie i podobnej długości włosów. Co zatem zmieniła?

Postanowiła zrobić sobie grzywkę! Trzeba przyznać, że Dominice naprawdę pasuje jej nowa fryzura! Nowy look dodał jej świeżości i świetnie podkreśla rysy twarzy!

A jak Wam podoba się metamorfoza Dominiki?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry