Połącz się z nami

Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

Dominika Tajner w nowej fryzurze

Moda i uroda

Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

Dominika Tajner postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i choć nie zdecydowała się na nowy kolor włosów czy ostre cięcie to nowa fryzura bardzo jej pasuje! Zobaczcie jak prezentuje się Dominika Tajner w nowej fryzurze! Co zmieniła?

Co łączy Dominikę z Qczajem

Gwiazda była ostatnio na językach wszystkich Polaków, a to za sprawą domniemanego romansu z Qczajem!  Jak wiadomo, dzięki występowi w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” para zbliżyła się do siebie. Na profilu Tajnerowej mogliśmy dość często oglądać wspólne zdjęcia z domniemanym „nowym wybrankiem” serca. Kiedy wszyscy zastanawiali się co tak naprawdę łączy parę, sami zainteresowani postanowili w końcu skomentować pogłoski. Para zdemontowała plotki ogłaszając na
Instastory Qczaja, że kocha się…ale po przyjacielsku!
 Niestety była żona Michała Wiśniewskiego dalej nie może odnaleźć szczęścia w miłości, choć jest wyjątkowo ładną i energiczną kobietą, nastawioną pozytywnie do życia.

Zobacz także: Qczaj SKOMENTOWAŁ swój romans z Dominiką Tajner! Nie zapomniał o „teściu”!

Dominika Tajner jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 20 tysięcy fanów! Nic zatem dziwnego, że dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego, wyjazdami i aktywnościami fizycznymi. 

Gwiazda w nowej fryzurze

Fani, którzy z uporem śledzą profil Tajnerowej mieli dzisiaj możliwość „potowarzyszyć” gwieździe w  wizycie u FRYZJERA. Dominika w tej letniej aurze postanowiła zmienić swój wygląd i mogliśmy zobaczyć ją w nowej fryzurze! Nie odważyła się jednak na drastyczną zmianę fryzury. Została przy tradycyjnym blondzie i podobnej długości włosów. Co zatem zmieniła?


Postanowiła zrobić sobie grzywkę! Trzeba przyznać, że Dominice naprawdę pasuje jej nowa fryzura! Nowy look dodał jej świeżości i świetnie podkreśla rysy twarzy!


A jak Wam podoba się metamorfoza Dominiki?

Źródło: Instagram dominika_tajner

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry