Połącz się z nami

Dominika Wiśniewska zmienia nazwisko! Na jakie?

Z życia gwiazd

Dominika Wiśniewska zmienia nazwisko! Na jakie?

Rozwód Dominiki i Michała to na pewno wielkie zaskoczenie. Chociaż rozwód nie doszedł jeszcze do skutku, to para rozstała się już na dobre! Teraz Dominika robi kolejny krok, który ma ją całkowicie odciąć od byłego partnera i postanowiła zmienić nazwisko! Zobaczcie!

Nie mieszkają już razem, czekają na rozprawę sądową i obydwoje zdecydowali się usunąć tatuaże, które zrobili sobie ze swoimi imionami w czasach, kiedy byli w sobie jeszcze bardzo zakochani. Teraz nadszedł czas na kolejny krok w przód! Dominika Tajner-Wiśniewska zmienia nazwisko!

View this post on Instagram

Powrót do rzeczywistości ?

A post shared by Dominika Tajner (@dominika_tajner) on

Michał znany jest z tego, że nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Za to jego była żona, od czasu do czasu informuje w swoich mediach społecznościowych, na jakim etapie się aktualnie znajduje.

Ostatnio udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu „Viva” w którym opowiedziała o życiu u boku gwiazdora „Ich Troje” jego wadach i zaletach. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Dominika Tajner-Wiśniewska zmienia nazwisko!

Teraz kolejnym krokiem do pełnej wolności dla Dominiki jest pozbycie się swojego dwuczłonowego nazwiska.

„Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi”.

Jak na to zareagował Michał?

„Stwierdził, że byłoby mu miło, gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy”– powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Jak wspominaliśmy, Tajner jest w trakcie pozbywania się również tatuażu, który zrobiła sobie wraz z Michałem, kiedy byli w sobie zakochani.

O ile Michał pozbył się już imienia Dominiki z przedramienia(możecie przeczytać o tym TUTAJ!), to Dominika wciąż walczy z uciążliwą pamiątką!

„Jest już dużo bledszy, wiem, że Michał już przykrył moje imię innym malunkiem, ja zrobię podobnie i już nigdy nie będę tatuować się dla partnera „– wyznała z uśmiechem i dodała, że ciekawi ją czy Michał pozbył się również mniejszego tatuażu w niewidocznym miejscu z datą ich poznania!

View this post on Instagram

Taxiways. @77inktattoo

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Czy Wiśniewski pozbył się już wszystkich „pamiątek” po swojej ukochanej?

Zapewne zostanie to jego tajemnicą!

Jesteśmy ciekawi, jaki nowy malunek pojawi się na ręce Dominiki, aby zakryć imię byłego męża!

Też jesteście ciekawi?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry