Połącz się z nami

„Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej partnerce podczas finału! Mamy nagranie!

Julia Sobczyńska.

Z życia gwiazd

„Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej partnerce podczas finału! Mamy nagranie!

Za nami niezwykle emocjonujący finał programu Top Model. Pierwsze miejsce decyzją widzów i jurorów zajęła Dominika Wysocka, niemniej jednak ten dzień był równie udany dla Julii Sobczyńskiej. Uczestniczka programu zdecydowała się na scenie wręczyć pierścionek swojej ukochanej. Zobaczcie nagranie.

Top Model 10 finał

10. edycja programu Top Model przeszła do historii. 24 listopada o zwycięstwo w programie walczyły trzy dziewczyny. Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska oraz Dominika Wysocka. Na scenie podczas odcinka na żywo zobaczyliśmy uczestników poprzednich edycji podczas pokazu otwierającego show. Nie mogło również zabraknąć uczestników 10. edycji Top Model, jak i gwiazd.

Zobacz także: Finał Top Model 10. Jak głosowali jurorzy?

Finał Top Model 10.
Julia, Nicole, Dominika.

Julia Sobczyńska w programie była jedną z tych uczestniczek, która przeszła ogromną metamorfozę. Nie da się ukryć, że to właśnie Julia przez wielu widzów była typowana na zwyciężczynię, jednak już jako pierwsza w finale musiała pożegnać się z marzeniami o głównej nagrodzie. Choć program ukończyła na trzecim miejscu, to dzień finału na pewno zapadnie w jej pamięci na długie lata.

Jak się okazuje, Julia postanowiła oświadczyć się swojej partnerce, a nagraniem podzieliła się z internautami na swoim Instagramie.

Julia Sobczyńska zaręczyny

Na profilu w mediach społecznościowych finalistki Top Model pojawiło się nagranie, na którym wręcza pierścionek swojej partnerce. Jak zaznaczyła, pomimo trzeciego miejsca ten dzień i tak był najszczęśliwszym w jej życiu. Uczestniczka programu po finale zdecydowała się na zaręczyny ze swoją dziewczyną Judytą, która zaskoczona powiedziała “TAK”:

Zobacz także: Krupa i Sokołowska olśniły stylizacjami podczas finału Top Model!

“Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień💙 a karierę jeszcze zrobię✊
Gratuluje Dominika Wysocka kocham💙💙💙💙”

Pod postem nie mogło zabraknąć komentarza Judyty, która podkreśliła, że dla niej i tak Julia jest wygraną:

“jestem dzisiaj przeszczęśliwa:) kocham Cię, dla mnie jesteś wygrana ❤️⭐️”

Pod nagraniem pojawiło się również mnóstwo gratulacji od internautów. Przypomnijmy również, że to dziewczyna Julii jako pierwsza oświadczyła się swojej partnerce. Jak wyznała 22-latka, chciała aby jej ukochana poczuła się tak samo, kiedy to ona otrzymywała od niej pierścionek.

“Gratuluję wygranej najważniejszej rzeczy 😍”

“No i gratuluję! Dla mnie już dawno wygrałaś! 🔥”

“Cudowanie! Dużo miłości dla was ❤️❤️❤️”

My również przyłączamy się do gratulacji!

Źródło: Instagram Julii Sobczyńskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry