Dorota Gardias pokazała nowego partnera. Kim jest ten przystojniak?

25 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Serce jednej z najbardziej znanych pogodynek w kraju, ponownie jest zajęte. Dorota Gardias pokazała na zdjęciach swojego nowego partnera. Kim jest Dariusz Pachut?

View this post on Instagram

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias)

Kim jest Dorota Gardias?

Dorota Gardias to dziś jedna z najbardziej popularnych prezenterek pogody w Polsce. Wiele osób z pewnoścą kojarzy ją także z udziału w wielu konkursach piękności.

Od kilkunastu lat modelka i dziennikarka związaną jest ze stacją TVN. W 2009 roku Gardias wzięła udział w dziewiątej edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym razem z Andrejem Mosejcukiem zwyciężyła. Widzowie bliżej poznać ja mogli także w drugiej edycji programu Azja Express.

We wrześniu 2021 roku Dorota przekazała, że zmaga się z nowotworem piersi i niedługo później pogodynka musiała przejść operację.

Zobacz także: Stan zdrowia Gardias. Pogodynka jest już po operacji.

Nowy partner Doroty Gardias

Nie da się ukryć, że kariera Doroty Gardias sprawiła, że wiele osób od lat z zaciekawieniem śledzi także życie prywatnego pogodynki.

Jak wiadomo, niegdyś 41-latka związana byłą z Konradem Skórą, który był pilotem śmigłowców. Ich małżeństwo nie przerwało i Dorota związała się z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hanię. Chociaż informacje te nie były potwierdzone, według doniesień mediów parterem pogodynki był także pisarz i były raper znany pod pseudonimem “Żurnalista.pl”.

https://www.instagram.com/p/CXJOqgTqbH_/

Pod koniec ubiegłego roku na profilu Gardias pojawiło się zdjęcie z wakacji do Włoch, który były prezentem od tajemniczego Św. Mikołaja. Już wówczas internauci zaczęli podejrzewać, że w życiu 41-latki pojawił się nowy mężczyzna i wcale się nie mylili.

Teraz na Instagramie Doroty po raz pierwszy pojawiło się zdjęcie z partnerem gwiazdy. Jak się okazuje, jest nim Dariusz Pachut. Kim jest ukochany Doroty Gardias?

https://www.instagram.com/p/CZJZaR8qmhF/

Mężczyzna ma 36 lat i na co dzień pracuje jako ratownik medyczny, ale jego wielką pasją jest również sport, w tym także ekstremalny. Ponadto jest instruktorem strzelania i zdobywcą tytułu mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Nie obce mu także kajakarstwo górskie, rafting, wspinaczka, nurkowanie czy skokami ze spadochronem.

źródło: Instagram Doroty Gardias

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz