Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU! Co na to jej fani?

8 lipca 2019
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska należy do grona gwiazd, które nie boją się pokazywać bez grama makijażu. Tym razem gwiazda TVN pokazała zdjęcie, na którym widzimy ją w domowej wersji! Jak wygląda całkowicie “saute”? Zobaczcie!

Programy Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska już nie pierwszy raz pokazała się swoim fanom w tak naturalnej wersji. Prezenterka programów “Dorota Was urządzi” czy “Domowe rewolucje” niejednokrotnie udowodniła, że ma do siebie duży dystans, czego dowodem mogą być posty na jej koncie w mediach społecznościowych, na którym Dorotę obserwuje ponad 500 tysięcy osób.

Zobacz także: Dorota Szelągowska jest zakochana! Kim jest jej partner?

Bardzo często pokazuje na nim zdjęcia ze swoją mamą, która jest znaną pisarką, Katarzyną Grocholą i zazwyczaj na tych fotografiach obie panie wyglądają bardzo naturalnie.

Teraz korzystając z chwili wolnego, Dorota postanowiła na jakiś czas opuścić stolicę, w której na co dzień mieszka i spędzić trochę czasu w swojej willi na Mazurach.
Pomimo urlopu Szelągowska nie zapomina o swoich fanach, z którymi chętnie dzieli się zdjęciami.

Szelągowska bez makijażu

I znowu nas zaskoczyła, fotografią, na której naprawdę wygląda jak zwykła dziewczyna z Mazur, a nie znana postać telewizyjna. Przy okazji w opisie zdementowała pogłoski, które krążą już od jakiegoś czasu w internecie, jakoby miała otworzyć na Warmii swój własny pensjonat!

“Nie otwieram pensjonatu. Chwilowo żadnego Nie pokazałam ostatnio żadnego domu poza tym, który pokazuję od zawsze. Ucałowania z Mazur”– czytamy w opisie.

Dorota na fotografii, pokazała się już po raz kolejny bez grama makijażu, czym znowu zwróciła na siebie uwagę swoich fanów! Na zdjęciu zaprezentowała się również w wełnianej czapce. Najwidoczniej w takim wydaniu możemy spotkać Dorotę w jej mazurskim domu!

Jej fani po raz kolejny byli oczarowani jej wyglądem i nie szczędzili jej komplementów.

“Śliczna cera”,

“Dorotka jak zawsze naturalna i piękna”,

“Na tej fotce jest Pani podobna do Shakiry”.

Dorota jest jedną z naprawdę nielicznych gwiazd, które bardzo często pokazują się w naturalnej wersji. Jej zdjęcia, na których prezentuje się nam bez grama makijażu, zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem. Dzięki temu Szelągowska pokazuje, że pomimo swojej rozpoznawalności i sławy jest ona tylko zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa i nie zawsze wygląda tak jak na czerwonym dywanie czy w telewizji!

My uważamy, że w wersji “saute” Dorota zawsze wygląda pięknie! Gratulujemy jej dystansu do samej siebie!

A Wam jak się podoba gwiazda w tak naturalnej wersji?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz