Połącz się z nami

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU! Co na to jej fani?

Moda i uroda

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU! Co na to jej fani?

Dorota Szelągowska należy do grona gwiazd, które nie boją się pokazywać bez grama makijażu. Tym razem gwiazda TVN pokazała zdjęcie, na którym widzimy ją w domowej wersji! Jak wygląda całkowicie „saute”? Zobaczcie!

Szelągowska już nie pierwszy raz pokazała się swoim fanom w tak naturalnej wersji. Prezenterka programów „Dorota Was urządzi” czy „Domowe rewolucje” niejednokrotnie udowodniła, że ma do siebie duży dystans, czego dowodem mogą być posty na jej koncie w mediach społecznościowych, na którym Dorotę obserwuje ponad 500 tysięcy osób.

Bardzo często pokazuje na nim zdjęcia ze swoją mamą, która jest znaną pisarką, Katarzyną Grocholą i zazwyczaj na tych fotografiach obie panie wyglądają bardzo naturalnie.

Teraz korzystając z chwili wolnego, Dorota postanowiła na jakiś czas opuścić stolicę, w której na co dzień mieszka i spędzić trochę czasu w swojej willi na Mazurach.
Pomimo urlopu Szelągowska nie zapomina o swoich fanach, z którymi chętnie dzieli się zdjęciami.

I znowu nas zaskoczyła, fotografią, na której naprawdę wygląda jak zwykła dziewczyna z Mazur, a nie znana postać telewizyjna. Przy okazji w opisie zdementowała pogłoski, które krążą już od jakiegoś czasu w internecie, jakoby miała otworzyć na Warmii swój własny pensjonat!

„Nie otwieram pensjonatu. Chwilowo żadnego Nie pokazałam ostatnio żadnego domu poza tym, który pokazuję od zawsze. Ucałowania z Mazur”– czytamy w opisie.

Dorota na fotografii, pokazała się już po raz kolejny bez grama makijażu, czym znowu zwróciła na siebie uwagę swoich fanów! Na zdjęciu zaprezentowała się również w wełnianej czapce. Najwidoczniej w takim wydaniu możemy spotkać Dorotę w jej mazurskim domu!

Jej fani po raz kolejny byli oczarowani jej wyglądem i nie szczędzili jej komplementów.

„Śliczna cera”,

„Dorotka jak zawsze naturalna i piękna”,

„Na tej fotce jest Pani podobna do Shakiry”.

Dorota jest jedną z naprawdę nielicznych gwiazd, które bardzo często pokazują się w naturalnej wersji. Jej zdjęcia, na których prezentuje się nam bez grama makijażu, zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem. Dzięki temu Szelągowska pokazuje, że pomimo swojej rozpoznawalności i sławy jest ona tylko zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa i nie zawsze wygląda tak jak na czerwonym dywanie czy w telewizji!

My uważamy, że w wersji „saute” Dorota zawsze wygląda pięknie! I gratulujemy jej dystansu do samej siebie!

A Wam jak się podoba gwiazda w tak naturalnej wersji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry