Kuba Wojewódzki zostanie w TVNie? Dziennikarz przerwał milczenie

9 września 2021
Przez: : W.M.

Czwartkowy wpis Kuby Wojewódzkiego zasugerował, że showman po wielu latach zakończył współpracę ze stacją TVN. Gdy okazało się, że cała sytuacja jest zwykłą ściemą, Wojewódzki przerwał milczenie. Nowy wpis Kuby jak zwykle jest bardzo wymowny.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Odejście Wojewódzkiego

W miniony wtorek Kuba Wojewódzki, który wyjątkowo rzadko gości w programach śniadaniowych, w związku z 20-leciem pracy w telewizji odwiedził studio Dzień Dobry TVN. W pewnej chwili rozmowa dziennikarza z Andrzejem Sołtysikiem i Anną Kalczyńskiej zboczyła na burzliwe tory. Wojewódzki nie szczędził gorzkich słów innym gwiazdom, a w szczególności oberwało się innym współpracownikom TVN-u m.in. Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Odwiedziny Kuby w DDTVN odbiły się szerokim echem w mediach. Plotkowano, że showman był nawet na dywaniku u samego Edwarda Miszczaka.

W czwartkowy poranek na profilu 58-letniego dziennikarza pojawił się zaskakujący wpis. Kuba Wojewódzki dał do zrozumienia, że po latach pracy w telewizji, jego program dobiegł końca, a wsparcie dla kolegi z branży poza tysiącami fanów, składało wiele gwiazd m.in. Julia Wieniawa czy Agnieszka Woźniak-Starak.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych” – napisał na profilu Kuba

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN
Wojewódzki kończy współpracę z TVN?

Kuba Wojewódzki przerywa milczenia

Trudno nie zgodzić się z tym, że w czwartek wszystkie media w kraju zdominowały informacje o odejściu z TVN-u Kuby Wojewódzkiego. Gdy głos zabrał sam Edward Miszczak, jasno stwierdzając, że wpis Kuby to zwykła prowokacja, internauci szybko doszli do wniosku, że 58-latek tak chciał wypromować swój najnowszy sezon programu i uczcić jubileusz pracy w telewizji.

Zobacz także: Miszczak skomentował “odejście” Wojewódzkiego z TVN.

Po kilku godzinach, gdy światło dziennie ujrzał żartobliwy post dziennikarza, Kuba udostępnił w sieci kolejny wpis, tym razem dużo bardziej wymowny.

„Przeginanie pały uważam za takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach” – napisał na InstaStory

Nowy wpis Wojewódzkiego
Wojewódzki o swoim żarcie

Lubicie poczucie humoru Kuby?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz