Połącz się z nami

Dorota Szelągowska z burzą loków na głowie porównała się do… kwiatka! Widać podobieństwo?

Dorota Szelągowska z burzą

Moda i uroda

Dorota Szelągowska z burzą loków na głowie porównała się do… kwiatka! Widać podobieństwo?

Dorota Szelągowska z burzą loków na głowie porównała się do… kwiatka o nietypowym kształcie. Trzeba przyznać, że projektantka ma ogromny dystans do siebie i poczucie humoru. Widzicie podobieństwo?

Dorota Szelągowska jest znaną i uwielbianą przez widzów prezenterką telewizyjną. Zasłynęła z prowadzenia programów dotyczących remontów i wystroju wnętrz. Swoje pomysły prezentowała w takich programach jak „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Jeżeli chodzi o życie prywatne, Dorota ma za sobą kilka związków i jest podwójną rozwódką. Z pierwszego małżeństwa ma 19-letniego syna Antoniego, a z kolejnego córkę Wandę, która przyszła na świat 2018 roku.

Zobacz także: Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem? Wyciekły niepokojące wieści o znanej dekoratorce!

Dorota Szelągowska z burzą na głowie porównała się do… kwiatka!

Dorota dała się poznać jako kreatywna, przebojowa i empatyczna kobieta, która ma ogromne poczucie humoru, ale także dystans do siebie, co wielokrotnie udowodniła. Nic więc dziwnego, że profil Doroty na Instagramie cieszy się tak dużą popularnością. Znajdziemy na nim zdjęcia z kulis powstawania programów, a także mnóstwo inspiracji i pomysłów na wystrój wnętrz. Wielokrotnie Dorota publikowała także fragmenty związane z życiem prywatnym. Warto wspomnieć, ze w ostatnich tygodniach Dorota zachorowała na koronawirusa, jednak na szczęście szybko wróciła do zdrowia.

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie” – napisała na swoim Instagramie.

Szelągowska wielokrotnie raczyła swoich obserwatorów dawką humoru, robiąc bałwana z błota czy pokazując swoją stylizację na spacery z psem. Tym razem Dorota Szelągowska pokazała się z burzą loków na głowie i co ciekawe, swoją fryzurę porównała do… kwiatka. Zobaczcie sami!

Swoim postem Dorota po raz kolejny udowodniła, że akceptuje swój wygląd i ma do siebie dystans.

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry