Dorota Szelągowska zachwyca nową figurą! Zdradziła dzięki komu tak schudła!

15 lipca 2022
Przez: : M.S.

Dorota Szelągowska po krótkiej przerwie wróciła na Instagram i pochwaliła się świetną figurą, czym wzbudziła zachwyt swoich obserwujących. Przy okazji gwiazda zdradziła, kto stoi za jej przemianą. Zobaczcie nową odsłonę Doroty!

Co wiemy o Dorocie Szelągowskiej?

Niewątpliwie, Dorota Szelągowska to jedna z najsłynniejszych dekoratorek wnętrz w naszym kraju. Od lat widzowie mają okazję oglądać ją w programach zajmujących się tematyka remontów, dekoracji wnętrz i tym podobnych. Szelągowska prowadziła takie produkcje jak Dorota Was urządzi, Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje, czy aktualnie Totalne remonty Szelągowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Szelągowska i Dowbor mają konflikt?

Popularność słynnej dekoratorki wnętrz sprawiła, że coraz częściej mówi się także o jej życiu prywatnym. Dorota w wieku 20 lat po raz pierwszy wyszła za mąż za Pawła Hartlieba, z którym ma syna Antoniego. Później, Szelągowska była w kilkunastoletnim związku z Adamem Sztabą, z którym wzięła ślub po 11 latach związku. Niestety, dwa lata po zawarciu małżeństwa para rozstała się. W 2017 roku poślubiła Michała Wawro, a rok później na świat przyszła ich córka, Wanda. Ten związek także nie przetrwał próby czasu i Dorota i Michał rozstali się w 2019 roku, a do rozwodu doszło w 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Szelągowska o swoich byłych mężach

Po urodzeniu córki, Dorota przyznała, że walczy ze swoją wagą. W ostatnim czasie gwiazda jeszcze mocniej wzięła się za treningi, by w niedługim czasie móc pochwalić się świetną sylwetką. Jak się okazuje katorżnicze ćwiczenia przyniosły świetne efekty!

Dorota Szelągowska schudła!

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Dorota utraciła swój profilu na Instagramie dlatego przez pewien czas nie zamieszczała postów i relacji na swoim profilu. Po jego odzyskaniu, Szelągowska zamieściła kilka postów, ale szczególnie jeden zwrócił uwagę jej obserwujących.

Znana dekoratorka wnętrz pozuje na zdjęciu w wyciągniętymi, szczupłymi nogami. Dorota przy okazji zdradziła dzięki komu teraz może pochwalić się tak wspaniałą figurą:

“Smacznej kawusi i miłego dzionka. Nawet dla @karoladamczyk_trener , bo jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego adresem, jak zmienia 8 w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało.”

Niewątpliwie jej nowa wyszczuplona sylwetka zrobiła ogromne wrażenie na jej fanach, którzy swój podziw wyrazili w pochlebnych komentarzach:


“Omg pieknie wygladasz 😍😍🔥🔥”

“Cudo🔥🔥🔥🔥Kocham i POZDRAWIAM SERDECZNIE 🔥”

‘Lachon😍’

“Super wyglądasz i te loki 😍”

‘Wyglądasz bosko 👏❤️”

Jak Wam się podoba nowa wersja Doroty?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej