Dorota Szelągowska w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat byłych mężów. Za co jest im wdzięczna?

20 grudnia 2021
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska w rozmowie z Żurnalistą otworzyła się na temat swoich małżeństw. Dekoratorka wnętrz w ciepłych słowach skomentowała swoje byłe związki i choć przyznała, że nie potrafi żyć w parze, to jest wdzięczna byłym partnerom. Za co?

Z kim była Dorota Szelągowska?

Prowadząca program Totalne remonty Szelągowskiej trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej był Paweł Hartlieba, którego poślubiła w wieku 20 lat. Owocem ich związku jest syn – Antoni. Następnie Szelągowska na ślubnym kobiercu po 11 latach związku stanęła z Adamem Sztabą.

Zobacz także: Jak wygląda syn Doroty Szelągowskiej? To już dorosły mężczyzna!

Drugie małżeństwo 41-latki przetrwało około dwóch lat, a rozwód Dorota i Adam dostali w 2017 roku. Ostatnim mężem Szelągowskiej był Michał Wawro. Para doczekała się córki Wandy, a rok po jej przyjściu na świat się rozstali. Trzeci rozwód Szelągowska otrzymała w 2021 roku.

Dorota Szelągowska z byłym mężem.
Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą i synem Antonim.

Gospodyni programu stacji TVN ma za sobą trzy nieudane związki i nie ukrywa, że nie potrafi żyć w duecie. Teraz udzielając wywiadu Żurnaliście, zdradziła nieco więcej na temat swoich byłych partnerów. Za co jest im wdzięczna?

Jacy byli mężowie Szelągowskiej?

Choć Dorota Szelągowska nie ma w swoim zwyczaju mówić o życiu prywatnym, to tym razem zrobiła wyjątek. Jak słyszymy w rozmowie z Żurnalistą, jest świadoma tego, że ciężko jej wytrzymać w związku:

“Nie jestem w stanie się wypowiadać na temat związków, ponieważ ja w ogóle nie umiem w związki”.

Zobacz także: Zdjęcie Doroty Szelągowskiej w ciemnych włosach! Mega przemiana!

Choć Dorota nie ukrywa, że życie we dwójkę nie jest dla niej, to docenia, iż mogła spotkać właśnie tych mężczyzn na swojej drodze, którzy do jej życia wnieśli sporo dobrego:

“Wszyscy mężczyźni, których spotkałam w życiu, byli naprawdę fajni. Każdy z nich miał coś bardzo fajnego w sobie i po każdym z nich zostało albo we mnie coś dobrego, albo jakieś fajne dziecko. Naprawdę mam bardzo dużą wdzięczność za te wszystkie związki, w których byłam”.

Jak zaznaczyła również, w mężczyznach najbardziej ceni sobie poczucie humoru. Całą rozmowę Żurnalisty z Dorotą Szelągowską znajdziecie na Spotify.

Wiedzieliście, że Szelągowska była zamężna trzy razy?

Źródło: Akpa/ Żurnalista / Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej