Dorota z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

5 października 2023
Przez: : W.M.

Dorota to jedna z kandydatek, które na swoje gospodarstwo zaprosił Waldemar. Co wiadomo o Dorocie z Rolnik szuka żony 10? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Dorota z Rolnik szuka żony 10: wiek

Dorota ma 34 lata. Aktualnie mieszka w mieście, ale jak przyznała, wychowywała się na wsi, dlatego niestraszne jej życie na gospodarstwie. Uczestniczka Rolnik szuka żony 10 samotnie wychowuje swojego 6-letniego syna.

Dorota ma wiele pasji i ceni sobie aktywne spędzanie czasu. 34-latka lubi gotować, sprzątać i chętnie jeździ na rowerze.

Rolnik szuka żony 10

17 września tego roku rozpoczęła się emisja najnowszej edycji Rolnik szuka żony.

W 10. jubileuszowym sezonie poznajemy bliżej Agnieszkę, Anna, Darka, Waldemara oraz Artura, którzy po przeczytaniu listów i spotkaniu się z wybranymi osobami, zapraszają na swoje gospodarstwa wybranych kandydatów i kandydatki.

Odcinki reality-show oglądać można co niedziele o godz. 21:20 na antenie TVP1.

Dorota z Rolnik szuka żony 10: partner

Dorota jest jedną z kandydatek Waldemara, która zdecydowała się zgłosić do programu, po zobaczeniu jego wizytówki. Mimo iż Dorota przyznała, że nie lubi pisać listów, rolnik zainteresował ją na tyle, że zdecydowała się do niego napisać.

Poza Dorotą rolnik z Kujawszczyzny na swoje gospodarstwo zaprosił również Annę i Dorotę.

Kandydatka Waldka dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Czy los w końcu się do niej uśmiechnie i czy Dorocie uda się dotrzeć do serca rolnika? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Rolnik szuka żony.

Zobacz także: Kim jest Ewa z Rolnik szuka żony?

Dorota z Rolnik szuka żony: Instagram

Nie wiadomo jeszcze, czy Dorota prowadzi swój profil na Instagramie.

Kim jest Dorota z Rolnik szuka żony? fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej