Ewa Kryza z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, partner, praca, Instagram]

5 października 2023
Przez: : W.M.

Ewa to jedna z kandydatek, które na swoje gospodarstwo zaprosił Waldemar. Co wiadomo o Ewie z Rolnik szuka żony 10? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Ewa z Rolnik szuka żony 10: wiek

Ewa ma 30 lat i pochodzi z Wyrzyska położonego w województwie wielkopolskim. Wielką pasją Ewy jest muzyka i co więcej, tym też zajmuje się na co dzień, gdyż z zawodu jest śpiewaczką. Ewa z Rolnik szuka żony na co dzień wychowuje swojego 6-letniego synka Juliana.

Kandydatka Waldka przyznaje, że jest wielką miłośniczką podróży. 30-latka lubi grać w tenisa stołowego, a także chętnie spaceruje po lesie. Cenii także dobre kino, a jej ulubionym filmem jest Kogel-Mogel.

Ewa ma na swoim koncie kilka nagranych piosenek, które publikuje na platformie You Tube. W sieci posłuchać można jej utworów takich jak Wymyśliłam nas czy Wszystko jest. Kilka lat temu próbowała swoich sił w programach telewizyjnych, a widzowie zobaczyć ją mogli w Idolu czy Disco Star.

Kim jest Ewa z Rolnik szuka żony 10?

Rolnik szuka żony 10

Od września widzowie oglądać mogą odcinki najnowszej edycji Rolnik szuka żony. To 10. jubileuszowy sezon, w którym po raz kolejny poznać można pięcioro bohaterów szukających swoich drugich połówek.

W nowej edycji zapoznajemy się z losami Agnieszki, Anny, Darka, Waldemara oraz Artura. Rolniczki i rolnicy zapraszają na swoje gospodarstwo po trzy osoby, które mają okazję bliżej poznać. Odcinki reality-show oglądać można co niedziele o godz. 21:20 na antenie TVP1.

Ewa Kryza: partner

Ewa jest jedną z kandydatek Waldemara. Poza nią 41-letni rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił również Annę i Dorotę.

Kandydatka Waldka wie, jakiego mężczyzny szuka. Ewa jest zdania, że mężczyzna powinien mieć w swoim spojrzeniu to coś, co przyciągnie kobietę. To ważne, aby był zaradny, opiekuńczy, odpowiedzialny i miał poczucie humoru. Ewa ceni także u faceta spontaniczność, ale nie byłaby w stanie zaakceptować partnera nadużywającego używek i przekleństw.

Zobacz także: Kim jest Waldek z Rolnik szuka żony 10?

Ewa Kryza: Instagram

Ewa Kryza prowadzi swój profil na Instagramie. Profil uczestnika Rolnik szuka żony znaleźć można pod nazwą @ewakryza.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej