Połącz się z nami

Dziecięce gwiazdy dalej na TOPIE! Jabłczyńska, Fidusiewicz i Zdrójkowski- jak wspominają STARE CZASY?

Z życia gwiazd

Dziecięce gwiazdy dalej na TOPIE! Jabłczyńska, Fidusiewicz i Zdrójkowski- jak wspominają STARE CZASY?

Mieli zaledwie kilka lat, kiedy rozpoczęli swoją karierę. Ludzie ich pokochali i z uporem śledzili losy postaci, w które się wcielali. Czas jednak biegnie nieubłaganie szybko i wydawać by się mogło, że dopiero co widzieliśmy ich jako dzieci, a teraz są już dorośli, a co najlepsze ich kariera trwa nadal!
Przekonajcie się sami!

Szybki start Joanna Jabłczyńska rozpoczęła już w wieku niespełna 8 lat!
Obecnie aktorka filmowa i dubbingowa, piosenkarka oraz prawniczka!
Karierę rozpoczęła w Zespole Dziecięcym „Fasolki”, a następnie w programie telewizyjnym „Tik-Tak”.
Joanna początkowo była również dziennikarką w programach młodzieżowych tj. „Teleranek”, „Przymierzalnia” oraz „Boutique ITV”.
Następnie kariera Jabłczyńskiej rozkwitała poprzez występy w serialach telewizyjnych „Klan” „Trzy szalone zera” oraz oczywiście w emitowanym do dziś serialu „Na Wspólnej” gdzie już kilkanaście lat temu wcieliła się w postać Marty, którą pokochali widzowie!
Joanna wystąpiła również w filmach m.in. w filmie „Nigdy w życiu!”

Jabłczyńska oprócz predyspozycji aktorskich może pochwalić się innymi talentami, wzięła udział również w „Tańcu z gwiazdami”, „Jak oni śpiewają”, „Agent gwiazdy” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Aktorka jest ogromnie wdzięczna swoim rodzicom, którzy pomogli jej na starcie w osiągnięciu celu.
Upór samych rodziców jednak nie był za wszelką cenę, Joanna przyznaje, że od dziecka oprócz prób miała beztroskie dzieciństwo.
Joanna w „Dzień Dobry TVN” przyznała:

„ Ja zawsze miałam czerwony pasek i bardzo tego pilnowałam. W międzyczasie jeździłam na obozy harcerskie, do dziadków na wieś, a więc miałam normalne dzieciństwo, a co jest absolutnie najważniejsze, rodzice nie zmuszali mnie do tego, by pracowała.”

Kolejną młodą gwiazdą, którą możemy oglądać do dzisiaj jest Adam Fidusiewicz, który w wieku czternastu lat zagrał w filmie „W pustyni i w puszczy”. Rolą Stasia otworzył sobie drzwi do aktorskiego świata.
Rozpoczął z przytupem i nie zwolnił tempa, kolejne zmagania mogliśmy oglądać w wielu serialach tj. „Na dobre na złe”, „Czas honoru”, „Ojciec Mateusz” oraz na deskach teatru.


Gościnnie w „Dzień Dobry TVN” również wyznał:

„Bardzo dobrze wspominam pracę na planie „W pustyni i w puszczy”, to była czysta, konkretna robota, pracowałem z zagranicznym reżyserem Gavinem Hoodem, wszystko po angielsku. Bardzo podobało mi się jak pracował z aktorami reżyser. Było to dla mnie inspiracją na resztę życia. Uczył nas jak trzymać emocje na wodzy, jak nimi dysponować i wpływać na ludzi.”

Obecnie dalej gra w serialu „Na Wspólnej” jako Maks Brzozowski oraz w innych wielu projekcjach!

Kolejną młodą gwiazdą, która zrobiła wielkie zamieszanie kiedy pojawiła się w show-biznesie jest Adam Zdrójkowski. Swoją karierę rozpoczął w wieku ośmiu lat, kiedy wystąpił w „Rodzinie zastępczej”.

Jednakże ta produkcja nie przyniosła takiego rozgłosu jak rola w serialu
„Rodzinka.pl”, gdzie wcielił się w postać Kuby Boskiego i od samego początku rozczulał wierne fanki. Wziął udział również w wielu programach rozrywkowych!

Adam dorasta na naszych oczach i zmienia się z małego, słodkiego chłopca w przystojnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że ma tak niezliczoną rzeszę fanek. Biorąc pod uwagę, że kariera Adama rozkwita zapewne za kilkanaście lat nadal będzie występował w serialach i filmach!

Zdawać by się mogło, że sukces młodych gwiazd nie ma szans na długą i owocną karierę, ta dwójka jednak przełamuje stereotypy!
Życzymy dalszych sukcesów!

Jak myślicie kto z obecnych młodych gwiazd będzie za kilkanaście lat dalej czynnym aktorem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry