“Taniec z Gwiazdami 13”: Małgorzata Rozenek NIE WEŹMIE udziału w programie! Zerwano negocjacje!

7 lipca 2022
Przez: : M.J

Na temat uczestników nowej edycji programu Taniec z Gwiazdami w sieci krążą plotki już od dawna. Jedną z największych gwiazd 13. edycji miała być Małgorzata Rozenek-Majdan. Niemniej jednak, jak teraz podaje jeden z portali, negocjacje gwiazdy z produkcją programu zostały zerwane. Co poszło nie tak?

Rozenek w Tańcu z Gwiazdami

Informacje na temat udziału Małgorzaty Rozenek-Majdan w Tańcu z Gwiazdami w mediach krążyły już od dawna. Nie da się ukryć, że Małgosia obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, a jej udział w polsatowskim show mógł przyciągnąć przed ekrany mnóstwo widzów.

ZOBACZ TAKŻE: „Taniec z Gwiazdami 13”: Stawki uczestników nowej edycji

Choć Rozenek sama do tej pory nie potwierdziła, iż faktycznie pojawi się na parkiecie tanecznego programu, to w mediach zaczęły pojawiać się już pierwsze informacje odnośnie gaży, jaką miała sobie zażyczyć. Teraz portal Pomponik donosi, że udział Małgorzaty Rozenek faktycznie był brany pod uwagę, jednak negocjacje zakończyły się fiaskiem. Dlaczego produkcja zrezygnowała z tak popularnej gwiazdy?

Małgorzata Rozenek NIE ZATAŃCZY w Tańcu z Gwiazdami

Nie da się ukryć, że wielu widzów chętnie zobaczyłoby Małgorzatę na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Niemniej jednak tym razem muszą obejść się smakiem. Jak donosi powyższy portal, choć Małgosia prowadziła już rozmowy z produkcją show, to ostatecznie nie doszli do porozumienia.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek oszukała fanów? Gwiazda zabrała głos w sprawie nieobecności na Paradzie Równości!

Od zawsze naprawdę marzyła o występie w TzG, chciała się zaprezentować na parkiecie dla widzów Polsatu, a nawet prowadziła negocjacje ze stacją. Polsat zerwał negocjacje z Rozenek, bo za długo się wahała i próbowała wodzić za nos produkcję. Krążą plotki, że być może powodem jej zachowania był brak zgody macierzystej stacji na udział w popularnym show Polsatu”- zdradza informator Pomponika.

Jak wiadomo, małżonka Radosława Majdana od lat związana jest ze stacją TVN, która widocznie nie chciała, aby ich gwiazda przeszła do konkurencji. Swój udział w programie zdementowała również Magda Mołek. Jak do tej pory produkcja programu potwierdziła udział Krzysztofa Rutkowskiego, Ilony Krawczyńskiej, Mai Włoszczowskiej, Łukasza Płoszajskiego i Jacka Jelonka. Kto dołączy do tego grona? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki w “DDTVN” kolejny raz zmiażdżył Rozenek i Cichopek! Przesadził?

Żałujecie, że nie zobaczycie Małgosi na parkiecie Tańca z Gwiazdami?

Rozenek.
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Źródło: Pomponik / Instagram Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej