“Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Rozenek-Majdan nową prowadzącą… Kto będzie jej partnerem? Zaskakujące nazwisko

26 lipca 2022
Przez: : M.J

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o tym, że już niebawem Małgorzatę Rozenek-Majdan zobaczymy na naszych ekranach w roli prowadzącej. Według medialnych doniesień Rozenek jest już pewna swojej posady w programie Dzień Dobry TVN. Kto będzie partnerem “perfekcyjnej pani domu”? Pojawiło się już pierwsze nazwisko!

Zmiany w TVN i Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie podkreślała, że marzy jej się posada gospodyni śniadaniowego programu. Choć jeszcze do niedawna media huczały na temat przejścia “perfekcyjnej” do stacji Polsat, gdzie mieliśmy zobaczyć Rozenek na parkiecie Tańca z gwiazdami, to jak już wiadomo, tak się nie stanie.

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersje wokół udziału Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dlaczego gwiazda nie wystąpi w show?

Do niedawna prowadzenie programu Dzień Dobry TVN przez Małgorzatę Rozenek wydawało się nierealne, jednak gwiazda dopięła swego. Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu spełni swoje kolejne zawodowe marzenia. Kiedy tylko w mediach gruchnęła wiadomość na ten temat od razu wzięto pod lupę kompana Rozenek w śniadaniowym programie. Choć krążyły pogłoski, że to wraz z mężem, Radosławem Majdanem Małgorzata mogłaby poprowadzić program, to pojawiło się zupełnie nowe nazwisko.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek zostaje w TVN i poprowadzi program, o którym marzyła?!

Z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi Dzień Dobry TVN?

Wiele wskazuje na to, że produkcja śniadaniowego pasma zdecydowała się na odświeżenie programu. Tym samym, jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, to właśnie Małgosia Rozenek ma sprawić, aby przyciągnąć przed ekrany jeszcze więcej widzów.

Bardzo wiele genialnych pomysłów po prostu potrzebuje czasu. Moja pozycja jest bardzo stabilna. Zawsze miałam poczucie, że TVN dba o swoje gwiazdy. Nie mam wątpliwości, że ta przygoda będzie trwać”- mówiła Rozenek w jednym z majowych wywiadów.

Jak podkreśla portal Pomponik, choć Rozenek nie ma jeszcze podpisanego kontraktu, to jej pozycja w Dzień Dobry TVN jest niemal pewna. Natomiast portal Pudelek dotarł do informatora, który zdradził potencjalnego kompana Rozenek w porannym programie TVN. Choć początkowo mówiono, że u boku Małgosi pojawi się Radosław Majdan, to tak nie będzie. Głównym kandydatem na współprowadzącego jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński.

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński”- czytamy na Pudelku.

Krzysztof Skórzyński współpracuje ze stacją TVN od 2006 roku. Przez wiele lat pracował dla Faktów, a wiosną 2022 roku wystąpił w muzycznym show stacji TVN – Mask Singer. Choć to Skórzyński wysunął się na prowadzenie w wyścigu na partnera Rozenek w Dzień Dobry TVN, to musimy poczekać na potwierdzenie tych informacji.

“W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia”

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński mają szansę podbić serca widzów?

Źródło: Pomponik / Pudelek/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej