Edward Miszczak dobitnie komentuje wpis Kuby Wojewódzkiego! Showman znowu trafi na dywanik?

9 września 2021
Przez: : M.J

Post Kuby Wojewódzkiego zelektryzował media. Samozwańczy Król TVN-u ogłosił, że po 20 latach jego program znika z telewizji. Teraz głos w tej sprawie zabrał przełożony Wojewódzkiego, Edward Miszczak. Faktycznie Kuba Wojewódzki Show znika z TVN?

Post Kuby Wojewódzkiego

Ostatnie wydarzenia związane z Kubą Wojewódzkim odbiły się szerokim echem w mediach. Przypomnijmy, że we wtorek Kuba Wojewódzki przyszedł do Dzień Dobry TVN z okazji 20-lecia pracy w telewizji i zdecydował się na gorzkie słowa w stronę Małgorzaty Rozenek i Katarzyny Cichopek.

Zobacz także: Wojewódzki miażdży Rozenek i Cichopek w Dzień Dobry TVN.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Po słowach Wojewódzkiego w mediach rozpętała się burza, a niedługo później zaczęły pojawiać się informacje, że Kuba trafił na dywanik Edwarda Miszczaka. Następnie na Instagramie showmana pojawił się post, w którym poinformował, że po 20-latach odchodzi z telewizji:

“W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬”– czytamy na profilu Kuby.

Głos w tej sprawie zabrał w końcu przełożony Wojewódzkiego. Jak odniósł się do powyższych słów?

Zobacz także: Gwiazdy komentują odejście Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN?

Edward Miszczak w rozmowie z serwisem Press odniósł się do słów Kuby Wojewódzkiego. Jak się okazuje, nie mają one nic wspólnego z prawdą. Jak zaznaczył, są to znane prowokacje showmana:

“To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy. To są słynne prowokacje Kuby”– stwierdził.

Edward Miszczak
Miszczak wpis Wojewódzkiego nazwał prowokacją.

Najwidoczniej Kuba postanowił kuć żelazo, póki gorące po swoim ostatnim wystąpieniu w telewizji na żywo. Wszystko wskazuje na to, że już we wtorek ponownie zobaczymy program Kuby Wojewódzkiego i gości, którzy zasiądą na słynnych kanapach.

Czy po swoim wpisie po raz kolejny trafi na dywanik Edwarda Miszczaka?

Spodziewaliście się, że to prowokacja ze strony Kuby?

Źródło: Press, Instagram Kuby Wojewódzkiego.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej