Edward Miszczak przejdzie do konkurencji TVN!? Zostanie dyrektorem programowym innej stacji?

10 czerwca 2022
Przez: : KS

Informacja, że Edward Miszczak żegna się ze stacją TVN obiegła media już jakiś czas temu. Nie da się ukryć, że fakt ten wywołał duże zdziwienie. Odejście dyrektora programowego skomentowało wiele gwiazd. Niedawno pojawiły się wieści, że mężczyzna zajmie to samo miejsce w konkurencyjnej stacji!

Edward Miszczak odchodzi z TVN

Na początku czerwca media obiegła informacja, że po 25-latach ze swoim stanowiskiem dyrektora programowego w najbliższym czasie pożegna się Edward Miszczak. Dotychczas wykonywane obowiązki ma wykonywać do czasu znalezienia zastępcy.

Sam zainteresowany nie był zbyt wylewny komentując całą sytuację. Przyznał jednak, że miejsce i ludzie, z którymi współpracował przez tyle lat na pewno zajmują szczególne miejsce w jego sercu. Zdradził także, że w jego życiu przyszedł czas na zmiany.

Tę informację skomentowało wiele gwiazd, z którymi na przestrzeni lat miał okazję pracować podczas pełnienia stanowiska dyrektora programowego Miszczak. Większość z nich nie kryła zdziwienia, a także zgodnie uznali, że pewien etap w TVN dobiega końca.

Zobacz także: Gwiazdy komentują odejście Miszczaka z TVN!

Edward Miszczak przechodzi do Polsatu?

Niedługo po informacji o odejściu Miszczaka ze stacji TVN, zaczęły pojawiać się plotki na temat jego przejścia do konkurencyjnej stacji. Rzekomo, były dyrektor programowy TVN miałby objąć to samo lub podobne stanowisko w Polsacie.

Co więcej, padają nawet pierwsze daty, kiedy ta spekulacja miałaby się sprawdzić. Mianowicie, obecna dyrektor programowa Polsatu – Nina Terentiew ma pożegnać się z pełnioną funkcją podczas 30-lecia Telewizji Polsat. Kobieta miałaby wtedy udać się na emeryturę.

Edward Miszczak
scena z: Edward Miszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Mimo wszystko, do żadnej z pogłosek nie odnieśli się jeszcze sami zainteresowani, ani osoby odpowiedzialne za komunikację z mediami.

Niewątpliwie, samo przejście Edwarda Miszczaka do Polsatu wywołałoby wielkie zdziwienie!

źródło: wirtualnemedia.pl/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej