Ewa Chodakowska kupiła nowy dom! Grecka posiadłość robi wrażenie

21 lipca 2022
Przez: : W.M.

Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek przyzwyczaiła już swoje fanki do tego, że uwielbia zaskakiwać. Nie inaczej było i tym razem. Teraz Ewa Chodakowska pochwaliła się swoim nowym domem. Nowa posiadłość, którą kupiła razem z mężem, znajduje się w ukochanej przez nich Grecji.

Trenerka Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich trenerek. 38-latka od lat udowadnia, że ciężka pracą można osiągnąć naprawdę wiele. Chociaż dziś Ewa dorobiła się gigantycznego majątku, nie zapominana, jak kiedyś zarabiała na życie. Jak zdradziła sama Chodakowska, jej pierwszą pracą było mycie szyb samochodowych.

Uznana za jedną z najbogatszych Polek trenerka umiejętnie inwestuje zarobione pieniądze. Jak zdradziła, ma już wiele posiadłości głównie w Grecji i Warszawie. Pod koniec ubiegłego roku Ewa pochwaliła się swoim kolejnym projektem i tym razem wzięła się za deweloperkę. Bizneswoman zdradziła, że razem z mężem zdecydowali się wybudować osiedle na sprzedaż w jej rodzinnej miejscowości – Sanoku.

Zobacz także: Osiedle Chodakowskiej w Sanoku.

Nowy dom Chodakowskiej

Na tym jednak nie koniec. Po tym, jak we wrześniu ubiegłego roku Chodakowska przyznała, że kupiła hotel w Grecji, trenerka zdecydowała się po raz kolejny ulokować pieniądze w posiadłościach i z mężem Lefterisem Kavoukisem kupili dom.

„NASZ NOWY GRECKI DOM 🤩 Miesiąc temu kiedy przyjechaliśmy zobaczyć te nieruchomość, ugięły nam się kolana.. DZIŚ ODEBRALIŚMY KLUCZE ♥️” – pochwaliła się na Instagramie

Jak wyznała 40-letnia trenerka, posiadłość do której przynależy basen, położona jest w malowniczym miejscu z widokiem na morze, a nieopodal znajduje się dzika plaża.

„Zupełnie serio, WYMARZYŁAM SOBIE TĘ MIEJSCÓWKĘ.. znajduje się ona na drodze do Sounio, drodze którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach..

Sama trasa jest tak malownicza, ze za każdym razem wracam z niej, naładowana błogostanem..

Osiedle domów, położone między dwoma skalistymi wzgórzami.. z widokiem na morze.. z dziką plażą.. zawsze zwracało moją uwagę..” – dodała

Nowy dom Chodakowskiej w Grecji

Chodakowska pochwaliła się oczywiście zdjęciami swojego nowego greckiego domu na Instagramie. Robi wrażenie?

źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej